עורך דין לענייני משפחה בצפון

עורך דין לענייני משפחה בצפון

ענף דיני המשפחה שונה מאוד  מענפי המשפט האחרים. מחקר שפורסם לאחרונה מראה כי העוסקים בענף המשפט (במיוחד השופטים ועורכי הדין) צריכים להיות מזן מיוחד – סבלניים, מסבירי פנים וקשובים. עורך דין לענייני משפחה בצפון מהמשרד שלנו יודע לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. מקצועיות מתחילה בליווי וייצוג שלכם בצורה הוגנת וראויה.

עורך דין גירושין חיפה

עורך דין גירושין בחיפה: ללוות את הליך הגירושין כראוי. הניסיון מראה שההליכים הטובים ביותר הם אלו שעודדו את מעורבות בני הזוג בתהליך, ודירבנו העברת מידע בין הצדדים. כולם רוצים לפתוח דף חדש (גם אם זה לא נראה כך בתחילה). 

ישנם עורכי דין "לוחמניים" שידרבנו אתכם לפנות  נגד  הצד השני, מה שיוביל להליך ארוך כואב ויקר יותר (הליך ארוך = עוד שכר טרחה לעורך הדין). אנחנו לא נוהגים כך. לעורך דין גירושין חיפה מהמשרד מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה חשוב יותר המוניטין שלו מלעשות "מכה" על חשבונכם. אנחנו נדע מתי לייעץ לכם ליישב סכסוך, ומתי העת לפנות למלחמה.

עורך דין לענייני משפחה בצפון עורך דין מאור גרצנשטיין

עו"ד מאור גרצנשטיין
ממליצים והמלצות

מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה. בראשות המשרד עומד עורך הדין מאור גרצנשטיין. המשרד הוא משרד מוביל שעוסק במקרקעין ונדל"ן, דיני ירושה ודיני משפחה. למשרד המלצות רבות.

עורך דין לענייני משפחה בחיפה

שקט נפשי ודף לבן. אנחנו מבינים מה הלקוחות שלנו מבקשים ונפעל יום ולילה כדי שתצאו מרוצים. מייסד המשרד, עורך הדין מאור גרצנשטיין, סיים הכשרתו בתוכנית המצטיינים בכלכלה ומשפטים באוניברסיטה העברית  ודורש מכל עורך דין לענייני משפחה בחיפה מהמשרד שלנו מה שהוא דורש מעצמו – סובלנות, תכנון מקדים וזמינות.

במשרד שלנו הלקוח מקבל עוד בתחילת הדרך מגוון ערוצי תקשורת ישירים עם עורך דין:
  • מייל משרדי 
  • מייל אישי של עורך הדין 
  • וואטסאפ משרדי 
  • וואטסאפ אישי של עורך הדין 
  • טל' של המשרד 
  • המסנג'ר המשרדי 
  • האינסטגרם המשרדי 
  • הלינקדין המשרדי
  • חדש! – פגישות ייעוץ מקוונות באפליקצית זום   ללא תוספת תשלום  במסגרת הטיפול בתיק.
  • וכן אמצעים נוספים, והכל ללא תוספת תשלום.
אנחנו מבקשים להיות האורים והתומים שלכם בהליך, ועד שהצדק יצא לאור. אמצעי התקשורת נועדו לחזק את הקשר של עורך הדין אתכם, ולשמש אפיק נוח לקבלת מידע משפטי.

עורך דין גירושין בקריות

כחלק ממוטיב הנגישות של משרדנו, אנחנו מבקשים להיות קרובים ללקוח. עורך דין גירושין בקריות מהמשרד מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה יודע שבהליך גירושין יש רגשות מעורבים. הלקוח אצלנו יקבל את השירות המקצועי ביותר, וכן, גם תמיכה כשצריך. מעבר לכך, גם ניהול נכסים הוא חלק בלתי נפרד מעניין זה, וחשוב לתכנן את הכול מבעוד מועד. המשרד שלנו מעסיק לשירותיו רק עורכי דין בעלי השכלה כלכלית משמעותית (מעבר לרישיון עריכת דין)  ואנחנו מתחילים כל  הליך בגיבוש אסטרטגיית פעולה נכונה כדי שכולם יצאו מרוצים – זו המחויבות שלנו ללקוח.
משרד עורך דין לענייני משפחה בצפון שירותי המשרד שלנו
מקצועיות ללא פשרות בניהול תיקי משפחה
מובן לי

דרכי יצירת קשר

אפשרויות שונות ליצור איתנו קשר, מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.
ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.