עורך דין לענייני משפחה בירושלים

עורך דין לענייני משפחה בירושלים

מטבע הדברים ראוי שעורך דין לענייני משפחה בירושלים ישלוט ביד רמה בכמה תחומים משפטיים-כלכליים  כאחד, והכול לטובת לקוחותיו. דווקא הנושא הכלכלי וחלוקת הנכסים עשוי להיות משמעותי יותר בהליך בענייני משפחה, ועורך הדין שלכם צריך לדעת מה הוא עושה, ולהתאים לכם הגנות מתאימות. מייסד המשרד, עו"ד מאור גרנצשטיין, הוא עורך דין לענייני משפחה בירושלים שסיים הכשרתו בפסגת המשפט בישראל  – תוכנית המצטיינים ללימודי משפטים וכלכלה באוניברסיטה העברית  שגם היא בירושלים.

עורך דין הסכם ממון ירושלים

הסכם ממון = פוליסת ביטוח. הסכם ממון הוא מסמך שמאגד בתוכו את הנכסים שכל אחד ואחת מבני הזוג הביא איתו "מהבית" לפני  תחילת הקשר הזוגי, או נכסים שהגיעו לאחר  תחילת הקשר הזוגי אך הם של בן זוג אחת בלבד (למשל, מתנה מקרובי משפחה). 

המסמך מצהיר כי במקרה של פרידה (חס וחלילה) הנכסים אינם  שייכים לשני בני הזוג בחלקים שווים, אלא לבן הזוג שהנכס היה שייך לו מלכתחילה בלבד. עורך דין הסכם ממון בירושלים ידע להמליץ לכם על הסכם ממון מפורט, תוך תקווה שלעולם לא תשתמשו בו.

עורך דין לענייני משפחה בירושלים עורך דין מאור גרצנשטיין

עו"ד מאור גרצנשטיין
ממליצים והמלצות

מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה. בראשות המשרד עומד עורך הדין מאור גרצנשטיין. המשרד הוא משרד מוביל שעוסק במקרקעין ונדל"ן, דיני ירושה ודיני משפחה. למשרד המלצות רבות.

עורך דין גירושין ירושלים

גירושין אינו מחזה נעים במיוחד, ומי שאומר לכם אחרת משקר. עם זאת, בהחלט ניתן לעשות אותו נעים ומכבד יותר, ולתת לזוג אפשרות להתחיל בדרך חדשה בכבוד. טבעו של הליך הגירושין הוא כזה המצריך תמיכה מתמדת, וראוי שעורך הדין שלכם יהיה זמין לכם ויתן מידע לאורך כל הדרך. אצלנו במשרד כל  לקוח מקבל שורה של אמצעי תקשורת מתקדמים:
  • מייל משרדי 
  • מייל אישי של עורך הדין 
  • וואטסאפ משרדי  
  • וואטסאפ אישי של עורך הדין 
  • טל' של המשרד 
  • המסנג'ר המשרדי 
  • עמוד האינסטגרם של המשרד
  • אמוד הלינקדין העסקי של המשרד 
  • חדש: פגישות זום  ללא תוספת תשלום ובשעות שנוחות לכם.
  • וכן אמצעים נוספים, והכל ללא תוספת תשלום.
זיכרו, עורך דין גירושין בירושלים הוא קודם כל נותן שירות – ולכם מגיע את השירות הטוב ביותר.

עורך דין משפחה בירושלים

עורך דין משפחה בירושלים מנהל את ההליך שלכם ביצירתיות וביעילות. חשוב במיוחד שתיק המשפחה והתוצאה המתבקשת יתאימו לכם כמו כפפה ליד. המשרד שלנו מעסיק לשורותיו רק עורכי דין בעלי השכלה כלכלית משמעותית (בנוסף לרישיון עריכת דין), וזאת כדי להגן על הנכסים שלכם. השירות ניתן ללא תשלום נוסף.

במשרד מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה עורכי הדין מתחילים כל  תיק משפחה בגיבוש אסטרטגיה מנצחת תוך מתן מידע מלא ללקוח. רק כך ראוי שעורך הדין שלכם יפעל.
משרד עורך דין לענייני משפחה בירושלים שירותי המשרד שלנו
מקצועיות ללא פשרות בניהול תיקי משפחה
מובן לי

מאמרים מפורסמים פרי המשרד

דרכי יצירת קשר

אפשרויות שונות ליצור איתנו קשר, מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.
ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.