בית > רכישת דירה > עורך דין רכישת דירה

עורך דין רכישת דירה ​

עורך דין רכישת דירה – מה (ומי) חשוב למצוא, ומה שכר הטרחה שלו?

עורך הדין שלכם הוא בראש ובראשונה נותן שירות. יש המון עורכי דין שעוסקים ברכישת דירה, ולכן חשוב למצוא את נותן השירות שמתאים לכם. במאמר שלפניכם נפרט מה חשוב לבחון בעורך הדין רכישת דירה, ואין לסנן את אלו שמבקשים תשלום לא פרופורציונלי.

כותב המאמר הוא עורך דין לעסקאות נדל"ן המתמחה ברכישות דירת מגורים ומיסוי דירות מגורים. אנחנו מאמינים בשירות "מקצה לקצה" ומעמידים ללקוחותינו סט שירותים משלימים (כמו, הפחתת מס הרכישה) ללא תשלום נוסף  ובמסגרת שכר הטרחה לרכישת הדירה.

המאמר שלפניכם מתחיל באמ;לק ארוך מדי; לא קראתי – תקציר המאמר . לאחר מכן המאמר מחולק לכותרות ותתי כותרות, תמונות, טבלאות, ניווט נוח, תרשימים וסליידרים, והכול כדי שיהיה לכם נוח לקרוא. כדאי לקרוא עד הסוף, המאמר מכיל מידע וערך שאין בשום מקום אחר. קצת סבלנות ונענה על כל השאלות שלכם 🙂
עורך דין רכישת דירה, עו"ד מאור גרצנשטיין
מאור גרצנשטיין, עורך דין

המאמר עורך דין רכישת דירה יענה על השאלות הבאות:

 1. איך מוצאים עורך דין תותח?
 2. כמה נשלם לעורך הדין ברכישת דירה?
 3. איך עורך הדין יגן עלינו בחוזה הרכישה?
 4. האם ניתן לחלק את מחיר הדירה לתשלומים?
 5. כמה מס נשלם ברכישת הדירה?

אמ;לק ארוך מדי; לא קראתי – תקציר המאמר
:

עורך דין רכישת דירה יהיה האורים והתומים שלכם בעסקה הקרובה, ולכן נחפש אצלו את התכונות הבאות טרם החתימה על הסכם שכר הטרחה:

 • ידע וניסיון בשטח  – לא נעים להגיד, אך בעסקאות רכישת דירה רוב הסיכון "נופל" על הרוכשים. הם אלו שמעבירים מיליוני שקלים, והדירה הנרכשת תעבור רק בסופה של תקופה. וודאו שעורך הדין שלכם מגן עלכם ויודע מה הוא עושה.
 • מקצועיות ללא פשרות  – לחתום על חוזים כולם יודעים, אך ברכישת דירת מגורים המס ועלות המס הם גורמים מכריעים. עורך דין רכישת דירה שאינו "שורק" את ענייני המס יכול לגרום נזק אדיר. לא בכדי רוב תביעות הרשלנות נגד עורכי הדין הן בתחום המקרקעין.
 • נחישות, יצירתיות והשכלה כלכלית  – עוד בענייני מס, לדעת זה לא מספיק. לפעמים פעולות פשוטות יכולות להפחית מיסים ואף להשיג פטור ממס רכישה. יצירתיות היא שם המשחק, ובמשרד שירות זה ניתן ללא תוספת תשלום  במסגרת שכר הטרחה לרכישת הדירה.
 • איש של אנשים  – אין שני לרושם ראשוני. שוחחו עם בעל המקצוע לפני שתבחרו לכם עורך דין רכישת דירה. כדאי למצוא עורך דין שיש לכם אתו "וייב" טוב.
 • מומחיות משא ומתן  – את המשא ומתן הכלכלי תעשו בעצמכם, אך תשאירו את המשא ומתן המשפטי לעורך הדין שלכם. לא יודעים מה זה? שאלו את עורך הדין.
 • עורך דין טכנולוגי  – היום ניתן לפתוח חשבון בנק בשיחת ווידאו באינטרנט ולהזמין תור לדואר באופן מקוון. הגיע הזמן שגם משרדי עורכי דין יבינו שאתם עובדים ועסוקים, ויעמידו לרשותכם תשתיות ייעוץ מאובטחות ומקוונות. בחרו עורך דין שזמין לכם בכמה אמצעי תקשורת.
 • אינו רודף בצע  – לעורכי דין יצא שם רע בתחום זה וחשוב למצוא עורך דין שיבקש שכר טרחה הגון. בתחום דירות המגורים קיים מחירון בחוק (שכר טרחה מינימלי מומלץ בהתאם לתקנות לשכת עורכי הדין) ועליכם לבחור עורך הדין שגובה שכר טרחה הוגן. רשמנו על כך עוד במאמר.

ישנם כמה אפשרויות לגביית שכר טרחה ברכישת דירה (לא כל משרד מכבד את כולן):

 • שכר טרחה לפי כללי לשכת עורכי הדין (התעריף המינימלי המומלץ)  – שכר טרחה "מפוקח" וקבוע בתקנות לשכת עורכי הדין. לא כל המשרדים מאפשרים תשלום באפשרות זו.
 • שכר טרחה לפי המקובל  – עם השנים נבנה שכר טרחה "נהוג" בענף דירות המגורים. אמנם שכר הטרחה לא משתנה רבות בין משרד למשרד, אך היקף השירותים משתנה משמעותית. בדקו זאת!
 • שכר טרחה במסלול "און-ליין"  – בתקופה האחרונה לקוחות רבים דרשו לקבל שירות ולהתייעץ עם עורך הדין בשעות נוחות יותר ללקוח ומחוץ לשעות המשרד. השירות ניתן רק במשרדים המובילים.
 • שכר טרחה בייצוג משותף  – במקרים מסוימים עורך דין אחד יכול לייצג את שני הצדדים בעסקת הנדל"ן, וכך לחסוך בזמן (ובכסף) ללקוחותיו. לא ניתן ברכישת דירה מקבלן.

חשוב לזכור שעסקת רכישת דירה היא עסקה מורכבת – אם רכישת הדירה לא נעשתה כראוי, תגלו זאת רק עוד שנים רבות, אם בכלל  (ואז, לכו תמצאו את עורך הדין שטיפל). לפיכך כדאי להשקיע היום בעורך דין רכישת דירה אמין והוגן ולהרוויח את השקט הנפשי שלכם (ואולי גם לחסוך קצת במס). משרדנו מספק שירותים נלווים לרכישת הדירה (גם ייעוץ מס) בחינם ובמסגרת שכר הטרחה לרכישת דירת המגורים. אנחנו לא אוהבים לבקש תשלומים נוספים בהמשך הדרך.

למידע והתקשרות בקשו שיחה חוזרת (או שלחו לנו וואטסאפ ).

המאמר עורך דין רכישת דירה יענה על השאלות הבאות:

 1. איך מוצאים עורך דין תותח?
 2. כמה נשלם לעורך הדין ברכישת דירה?
 3. איך עורך הדין יגן עלינו בחוזה הרכישה?
 4. האם ניתן לחלק את מחיר הדירה לתשלומים?
 5. כמה מס נשלם ברכישת הדירה?
כותרות במאמר עורך דין רכישת דירה:
  Add a header to begin generating the table of contents

  1. אתם ועורך הדין שלכם ​

  עורך דין רכישת דירה הוא בראש ובראשונה נותן שירות. כמו הספר שלכם (מעצב השיער), גם הוא צריך להיות מקצועי, מסביר פנים, זמין עבורכם וכדאי גם שלא יהיה תאב בצע. אתם משלמים לו על זה.

  א. מערכת היחסים עם עורך דין רכישת דירה ​

  לצערנו, בדרך כלל  יעבור זמן רב בין החתימה על חוזה רכישת הדירה והעברת התשלום הראשון ועד לכניסה לדירה.

  • ברכישת דירה יד שניה  – משך הזמן תלוי בהסכמת הצדדים ובבניית לוח התשלומים בחוזה הרכישה. בדרך כלל  לא צפויים עיכובים משמעותיים והעברת הבעלות תהיה בהתאם לחוזה.
  • ברכישת דירה מקבלן  – משך הזמן תלוי כמובן בקצב הבניה של הקבלן, ועשוי לקחת גם מספר שנים. ברכישה מקבלן לעיתים קרובות יש גם איחורים במסירה.

  אשר על כן, אתם יכולים לצפות למערכת יחסים ארוכה (לטוב ולרע, בתקווה לטוב) עם עורך הדין שלכם. שוחחו מבעוד מועד עם עורך הדין שלכם, וראו כי "הוויב" חיובי וזורם. חשוב לבחון שעורך דין רכישת דירה שלכם ואתם משדרים על אותו גל. גם עניין הזמינות משחק כאן תפקיד משמעותי. עורך הדין יכול להציג זמינות מדהימה לפני שחתמתם אתו על חוזה שכר טרחה וזמינות אפסית לאחר מכן. בחרו עורך דין שזמין עם כמה אמצעי תקשורת וודאו שגם המזכירות פעילה במשרד. מגיע לכם לקבל שירות מעולה

  זמינות בטלפון
  מובן לי

  ב. מיסים ברכישת דירה ​

  בישראל נהוגה שיטת מס משונה קצת כאשר מדובר בדירות מגורים:

  1. מיסוי על כל הסכום ובאחוזים בזמן הרכישה (כמו מע"מ), המס העיקרי הוא מס הרכישה.
  2. מס על רווחים במכירה (כמו מס הכנסה), המס העיקרי הוא מס השבח.
  למה ממסים אותנו גם ברכישה וגם במכירה? שאלה טובה. המחוקק הבין את המצב ואת נטל המס הכבד (שיכול להגיע ל-10% ברכישה ו-25% במכירה ויותר מכך) ובנה רשימת פטורים ממס רכישה ופטורים ממס שבח. ברם, השימוש בפטורים מצריך ניסיון ומומחיות בעיניי מס,  שאין לכל עורכי הדין.
  בעסקת מכירת דירה (עסקת מכר) הקונים צריכים לשלם את מס הרכישה, והמוכרים צריכים לשלם את מס השבח. עורך דין רכישת דירה יודע את ההבדל.
  עורכי דין רבים לא אוהבים "להתעסק" בענייני המס, וידרשו ממכם לפנות ליועץ חיצוני כדי להפחית מס (מה שיוסיף לכם עלויות) או גרוע מכך, כלל לא יתכננו מס ויתנו לכם לשלם מס מקסימלי. המשרד שלנו מעסיק לשירותיו רק עורכי דין בעלי השכלה כלכלית רחבה לצורך תכנון מס. שירותים אלו ניתנים בחינם לרוכשי דירות מגורים במסגרת שכר הטרחה לרכישת הדירה. מצאו עורך דין רכישת דירה שמתמחה גם במיסוי מקרקעין!

  רכישת.הדירה

  מכירת.הדירה

  אבל כמה שכר טרחה אתם גובים? המשיכו לקרוא.

  ג. עורך דין רכישת דירה – מה חשוב לבדוק? ​

  בגדול, חשוב למצוא עורך דין מקרקעין שיודע מה הוא עושה. עסקת רכישת דירה היא עסקה יקרה שרוב האנשים עושים פעמים בודדות במהלך חייהם. ברוב המקרים גם המוכר וגם הקונה לא מכירים את הסכנות בעסקה, ועורך דין רכישת דירה שם כדי להדריך, להגן, להקשיב ולענות. אתם משלמים לו על זה.

  עורך הדין שלכם דואג לאינטרסים שלכם. ברכישת דירה הסיכון "נופל" בעיקר על הרוכשים:

  • הרוכשים  – מעבירים תשלום אחר תשלום אחר תשלום, ויצפו לקבל מפתחות לדירה רק בסופה של תקופת התשלומים.
  • המוכרים  – מקבלים תשלום אחר תשלום אחר תשלום, וידרשו להעביר את הדירה רק לאחר קבלת התשלום האחרון.
  עורך דין רכישת דירה מוודא שהחוזה תואם את האינטרסים של שני הצדדים

  תפקיד עורך דין רכישת דירה הוא (בין השאר) להגן עליכם משפטית על ידי חלוקת התשלומים ברכישת הדירה והצבת בטחונות עבור כל תשלום ותשלום (הערת אזהרה, רישום משכנתא וכד'). רשמנו על כך עוד באתר שלנו.

  עורך דין רכישת דירה בוחן עבורכם בדיקות מקדמיות ועד השלמת חוזה המכר

  2. עורך דין רכישת דירה – הידיים והרגליים שלכם בעסקה ​

  עסקת רכישת דירה היא עסקה מורכבת, וכדאי שעורך הדין שלכם יהיה שם מתחילת הדרך. גם אם תבחרו בסופו של יום לרכוש דירה אחרת מהדירה המיועדת, במשרד שלנו עורכי הדין מסייעים לאורך כל התהליך. אנחנו לא לוקחים יותר כסף על פניה מוקדמת, ובמידת הצורך נחתום על הסכם שכר טרחה רק  לאחר שתמצאו דירה.

  א. התאמת החוזה לרוכשים ​

  עורך דין רכישת דירה אמון גם על התאמת חוזה הרכישה לרוכשים עצמם. בעניין זה חשוב להיות האיש שאוחז בעט – משא ומתן משפטי עבורכם הוא המפתח להצלחת העסקהעורך דין טוב לנדל"ן יקבע אתכם פגישה אישית, וינסה להבין מה הצרכים שלכם מחוזה הרכישה:

  • האם מתנהל משא ומתן בדבר הרהיטים שנשארים בדירה?
  • מה קרה אם (חס וחלילה) אחד הצדדים ינסה לבטל את החוזה? מה הפיצוי?
  • מהם הביטחונות שנדרוש מהמוכרים? האם אפשר לסמוך עליהם?
  • כמה זמן הדירה עמדה ריקה? האם אפשר לנצל זאת?
  • מכרתם דירה או מתכוונים למכור דירה? וודאו מעורך הדין למכירת דירה שהחוזים מתואמים אחד עם השני!

  דרשו מעורך הדין שלכם לראות את החוזה ובקשו להתאים אותו אישית למצבכם. במשרד מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה  שירות זה ניתן ללא תוספת תשלום  (גם בשיחה מרחוק) במסגרת שכר הטרחה לרכישת הדירה.

  ב. פריסת מחיר הדירה לתשלומים ​

  בהמשך לעניין התאמת חוזה הדירה לרוכשים, עורך הדין שלכם נדרש לשאול בדבר חלוקת התשלומים לתשלום הדירה עצמה, וזאת כדי לא להכביד על הרוכשים. ברכישת דירה מקבלן, יכול וקצב התשלומים ופריסת התשלומים תעשה בהתאם להתקדמות בבניה. ברכישת דירה מאדם פרטי לוח התשלומים יקבע בהתאם למשא ומתן המשפטי בין הצדדים.

  עורך דין רכישת דירה טוב שומע ללקוחותיו ומעצב את חוזה הרכישה בהתאם:

  • יכול להיות שמכרתם דירה אחרת כדי לרכוש את הנוכחית, ויש להתאים את לוח התשלומים בהתאם לחוזה הרכישה.
  • יכול ואתם צריכים פריסת תשלומים מותאמת אישית.
  • יכול ואתם רוצים לשלם תשלום משמעותי עם ההון העצמי שלכם, וכך לעכב את נטילת הלוואת המשכנתא. רשמנו על כך עוד במאמר שלנו על איך לוקחים משכנתא לדירה.
  • מצבים נוספים בהתאם לצורך.
   

  רשמנו באתר מאמר נפרד על לוח התשלומים המקובל ברכישת דירה יד שנייה, וכן לוח התשלומים ברכישת דירה מקבלן. תמצאו טבלאות וכן סימולטור חישוב סכומים.

  במקרה בו טיפלנו באשקלון בשכונת ברנע, המוכרים מכרו את דירתם לרוכשים, אבל ביקשו להישאר בשכירות חצי שנה נוספת לאחר העברת הבעלות  כדי למצוא דירה חלופית. הרוכשים בירכו על העניין, שכן דמי השכירות נתנו להם יכולת לשפץ ולרהט את הדירה כרצונם. בצורה הזו הם מרוויחים דמי שכירות ואין כניסה של שוכר "חיצוני". חוזה כזה דרש מעורך הדין (מאתנו) לנסח חוזה רכישת דירה הכולל בתוכו גם חוזה שכירות לחצי שנה. (עשינו את זה כמובן ללא תוספת תשלום).

  ג. איך משיגים פטור ממס הרכישה? ​

  • מס רכישה הוא מס שמושלם ברכישת דירה על ידי הרוכשים.
  • לא ניתן (טכנית) להעביר בעלות בדירה ללא דיווח על חתימת החוזה ותשלום מס בהתאם.
  • מס הרכישה מחושב באחוזים (%) ממחיר הדירה ובמדרגות מס (בדומה למס הכנסה).
  • ישנן מדרגות מס מקלות יחסית (עם פטור ממס רכישה) לקונים דירת מגורים "יחידה".
  • ישנן מדרגות מס גבוהות יותר (ללא פטור ממס רכישה) לקונים דירת מגורים "נוספת".
  • עורך הדין שלכם יחשב וידווח מס עבורכם. עורך דין שמתמחה במיסוי מקרקעין עשוי להשיג לכם פטור ממס רכישה.
  במשרד שלנו, תכנון מס יצירתי לצורך הפחתת מס הרכישה (וכן פטור) ניתן בחינם במסגרת שכר הטרחה לרכישת הדירה (למשל, העברת דירה במתנה).

  עורך הדין שלכם יודע? ​

  במקרה שייצגנו בו לאחרונה מוכר דירת מגורים ברעננה שרכש את דירת המגורים היחידה שלו לפני 5 שנים בסכום של 1,700,000 ₪. התבקשנו לברר מה מס הרכישה ששילם הלקוח לפני 5 שנים כדי לבחון את מס השבח במכירה. מסתבר כי עורך הדין הקודם "שכח" שמגיע ללקוח שלו פטור ממס רכישה וחישב במקום זאת את מדרגות המס בהתאם לדירה "נוספת". הלקוח שילם 136,000 ₪ מס רכישה כאשר בפועל לא היה צריך לשלם דבר. הלקוח בזמנו לא ידע מה זה מס רכישה וסמך בעיניים עצומות על חבר מהמילואים שיעביר לו את הדירה.

   פנו לעורך דין שיודע מה הוא עושה!

  עורך דין רכישת דירה בוחן עבורכם פטורים ממס הרכישה בדירה הנרכשת

  רוצים לדעת מה אנחנו עושים (בחינם) כדי להשיג לכם פטור ממס הרכישה? קראו את המאמרים שלנו על מס רכישה דירה, פטור ממס הרכישה, וכן העברת דירה במתנה כדי ללמוד על חלק מתכנוני המס הנפוצים והפטורים הקיימים ממס.

  האם מגיע לי פטור ממס רכישה? שאלו אותנו.

  עורך דין רכישת דירה מחפש עבורכם פטור ממס רכישה וחוסך לכם כסף

  3. כמה עולה עורך דין רכישת דירה? ​

  רשמנו מאמרים באתר בעניין שכר טרחת עורך דין רכישת דירה יד שניה וכן  שכר טרחה רכישת דירה מקבלן, ואתם יותר ממוזמנים לקרוא ולהתעניין (אפילו צירפנו מחשבון). לשכת עורכי הדין אוסרת על פרסום שכר הטרחה ברבים ומכריחה את הלקוח לפנות באופן אישי לעורך הדין כדי לקבל מידע על שכר הטרחה (גם אנחנו לא יודעים למה).

  ובכל זאת, כדאי להגיד את המובן מאליו – וודאו שעורך הדין שלכם אינו רודף בצע. כפי שנפרט יש שכר טרחה מקובל וכן שכר טרחה בהתאם למחירון הלשכה, ואין סיבה לחרוג ממחירונים אלו בעסקה סטנדרטית.

  א. שכר טרחה מקובל ומחירון מפוקח

  לשכת עורכי הדין פירסמה (ועוד מפרסמת) מחירון מטעמה – כללי לשכת עורכי הדין (התעריף המינימלי המומלץ), התש"ס – 2000, שעוסק במחירון שכר טרחה בענפי משפט נבחרים, וביניהם גם שכר טרחת עורך דין רכישת דירה.

  ברם, לא כל משרדי עורכי הדין מאפשרים תשלום בהתאם לשכר טרחה זה. מדובר במחירון מומלץ (שאינו מחייב) ומעין שכר טרחה "מפוקח", אך אינו חף מבעיות. אשר על כן רוב המשרדים אינם משתמשים במחירון זה ומתמחרים שכר טרחה בהתאם למקובל בענף. שכר הטרחה המקובל בענף נע בין 0.5% + מע"מ לרכישות דירה פשוטות יחסית (ובהתאם למיקום) ועד ל-2% ממחיר הדירה + מע"מ להעברות דירה מורכבות יותר.
  דירה רשומה בטאבו
  עורך דין צעיר

  0.5%

  0.75%

  1%

  1.25%

  1.5%

  1.75%

  2%

  דירה רשומה בחברה משכנת
  עורך דין מנוסה
  שכר הטרחה ללא משתנה רבות בין משרד למשרד, אך היקף השירותים הניתנים בין משרד למשרד בהחלט משתנה.  בקשו לדעת מראש האם שכר הטרחה שלכם כולל את שלל המרכיבים הדרושים להעברת הדירה על שמכם, ובפרט שאלו על תכנון מס והתעסקות עם מסמכי המשכנתא. במשרד שירותים אלו ניתנים בחינם במסגרת שכר הטרחה לרכישת הדירה. במשרד שלנו ניתן לבחור לשלם בהתאם למחירון לשכת עורכי הדין (שכר טרחה מינימלי מומלץ) או בהתאם למסלול שכר טרחה מוזל אחר (קראו בהמשך).
  פרוטוקול מסירה הוא סוף הליך רכישת הדירה על ידי עורך דין רכישת דירה

  וודאו מראש ששכר הטרחה כולל את כל הטיפול מתחילתו ועד סופו!

  ב. שכר טרחה מוזל למתאימים

  יש גם הנחות. ישנם שני מסלולי שכר טרחה מוזלים נוספים ברכישת דירה, וכדאי לבחון אותם מקרוב:
  • שכר טרחה במסלול "און-ליין"  – בעקבות האירועים האחרונים נוצר ביקוש גבוה לשירותים משפטים מקוונים (ככל הניתן), וכך החלו המשרדים המובילים (אלו היכולים להרשות לעצמם) להקים מערך שירות און-ליין. השירות מאפשר גמישות רבה בהליך רכישת הדירה, הכולל גם פגישות ווידאו באפליקציות מאובטחות , וכן הנחה בשכר הטרחה ואפשרות חלוקה לתשלומים. בדקו מראש אם יש שירות כזה במשרד עורכי הדין – שירות המותאם לאנשים עובדים.
  • שכר טרחה מוזל בייצוג משותף  – בהתאם לדין ולחוק עורך דין רכישת דירה אחד רשאי להעביר בעלות בדירה תוך ייצוג הקונים והמוכרים כאחד. בצורה הזו הליך הרכישה "חלק" יותר ויש פחות מקום לטעויות שמקורן בקצר בתקשורת. עורך הדין שלכם ייתן לכם גם הנחה משמעותית בשכר הטרחה (חצי). קראו באתר מתי ניתן לאפשר ייצוג של שני הצדדים בעסקת מקרקעין (לא ניתן ברכישת דירה מקבלן).

  ג. משרד מקרקעין ונדל"ן לשירותכם ​

  המשרד שלנו מאמין בשירות "מקצה לקצה" ומבקש ללוות את הליך רכישת הדירה שלכם בצורה נעימה ומקצועית. יש לנו ניסיון רב בייצוג רוכשים וקבלנים כאחד, ואנחנו מכירים את ההליך משני צידי המתרס. אנחנו מתמחים במיסוי מקרקעין ויודעים להפחית לכם את מס הרכישה כשניתן (וגם קשרים אישיים עם רשויות המס אינן מילים גסות). הנגישות והזמינות חשובים לנו. כל רוכש דירה במשרד שלנו מקבל שורה של אמצעי תקשורת מתקדמים ונוחים:
  • טלפון  ו-וואטסאפ  משרדי.
  • טלפון  ו-וואטסאפ  אישי של עורך הדין.
  • כתובת אימייל  משרדית.
  • כתובת אימייל  אישית של עורך הדין.
  • המסנג'ר של פייסבוק .
  • המסנג'ר של אינסטגרם .
  • הפרופיל העסקי של המשרד ברשת החברתית-עסקית לינקדין .
  • חדש! פגישות בזום  ללא תוספת תשלום  וכחלק מהשרות.
  המשרד מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה מעניק סל שירותים מלא, הכולל גם תכנון מס לקראת הרכישה, והכל ללא תשלום נוסף  ובמסגרת שכר הטרחה לרכישת הדירה. אותו דרך אגב, ניתן לשלם בפריסה נוחה לתשלומים ובמגוון מסלולים לבחירת הלקוח (מחירון מינימלי מומלץ וכן "און-ליין"). במידת הצורך קראו עוד באתר שלנו על שכר הטרחה.
  עורך דין רכישת דירה צריך להיות זמין לכם במגוון ערוצי תקשורת

  4. סיכום – עורך דין רכישת דירה

  במאמר שלפניכם נתנו טיפים חשובים לקראת בחירת עורך דין רכישת דירה עבורכם (אם כי, אנחנו קצת משוחדים). חשוב לזכור שעורך הדין שלכם הוא בראש ובראשונה נותן שירות (ויש אפילו יגידו – בן אדם) ולכם מגיע לקבל את השירות הטוב ביותר, על כל המשתמע מכך.

  גם זמינות עורך הדין חשובה מאוד – בתקופה בה ניתן לפתוח חשבון בנק בשיחת וודיאו, להזמין קפה מראש בארומה והזמין תור בדואר, אין שום סיבה שעורכי הדין לא יתקדמו בהתאם. המשרד שלנו מעמיד לשירות לקוחותיו אמצעי תקשורת רבים ומגוונים, ומציג זמינות מעולה ללקוחות. בין השאר אנחנו זמינים בוואטסאפ, בטלפון במשרד, באינטגרם, בפייסבוק, באיימיל, במערכת הפניות באתר ועוד.

  לדף יצירת קשר (או לוואטסאפ ).

  ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.