מחשבון שכר טרחת עורך דין קבלן כמה שכר טרחה יכול לגבות עורך הדין של הקבלן?

הגבלת שכר טרחת עורך דין רכישת דירה מקבלן

מחשבון שכר טרחה עורך דין של הקבלן: מחשבון זה בוחן כמה יעלה לכם עורך הדין של הקבלן, ואיך החוק מגן עליכם משכר טרחה גבוה!

המידע לא מהווה הצעה

 • חשוב! המידע שלפניכם אינו מהווה הצעה להיקשר בהסכם שכר טרחה עם המשרד מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה. המידע מהווה מידע תומך למאמרים באתר, אינו מחייב ואין להסתמך עליו. בהתאם לכללי לשכת עורכי הדין הסכם שכר טרחה יחתם רק בפניה יזומה של הלקוח לעורך הדין, ואין לראות במידע שבאתר (לרבות מחשבון זה) כפניה של עורך הדין ללקוח. קראו עוד על כך במדריך שלנו על רכישת דירה מקבלן.
כדי להגן על הרוכשים דירה מקבלן, החוק ("חוק המכר") קבע תשלום שכר טרחה אותו יכול לדרוש עורך הדין של הקבלן, אסור לו לדרוש יותר מכך! שכר הטרחה אינו חלק מהתשלום עבור הדירה, והוא מחושב כדלקמן:

הגבלת שכר הטרחה לפי החוק

 • 5,039 ש"ח + מע"מ.
      או
 • 0.5% (חצי אחוז) ממחיר הרכישה + מע"מ.
וזאת לפי הסכום הנמוך מבין השניים. הסכום הזה כאמור הוא חובה בחוק, והקבלן לא  יכול לדרוש יותר מכך. הביאו עניין זה לידיעת הקבלן ועורך דינו בהזדמנות האפשרית, שכן מניסיוננו עורך הדין של הקבלן נוהג "לשכוח" ששכר הטרחה שלו מוגבל בחוק. המחשבון למטה יעזור לכם לחשב סכום זה. להסבר נוסף מומלץ לקרוא בעיון את המאמר על שכר טרחת עורך דין רכישת דירה מקבלן לפני השימוש במחשבון.

לשימוש נכון במחשבון בצעו את הפעולות הבאות:

  • ענו על השאלות.
  • עקבו אחר ההוראות.
  • הזינו מחירים היכן שנדרש.
  • שאלו אותנו במידת הצורך.

מחשבון שכר טרחה עורך הדין של הקבלן

מחשבון שכר טרחת עורך הדין (רכישת דירה מקבלן)

חשוב להפריד כאמור את שכר הטרחה של עורך הדין של הקבלן (ואת ההגבלות החלות עליו), לשכר הטרחה של עורך הדין שלכם. מבולבלים? קראו על כך בהרחבה במאמר שלנו על שכר טרחת עורך דין מקבלן (שם אנחנו עומדים על ההבדלים בין שכר הטרחה והמסלולים המוכרים).

עורך הדין של הקבלן לא מייצג אתכם

עורך הדין של הקבלן לא מייצג את האינטרסים שלכם (ואפילו להפך). במשרד שלנו אנחנו מבינים את החשיבות של ההגנה על הנכסים שלכם, בייחוד בכל הקשור לתכנון מס רכישה חכם ויצירתי כדי להפחית לכם מיסים בעסקה. אנחנו מעסיקים לשורותינו רק עורכי דין בעלי השכלה כלכלית משמעותית (בנוסף לרישיון עריכת דין) וזאת כדי להעניק לכם תכנון מס חכם. השירות ניתן ללא תשלום נוסף ובמסגרת שכר הטרחה לקניית הדירה מקבלן.

שירותי משרד שחוסכים לכם שכר טרחה

המשרד מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה מעניק שירותים נוספים, למשל: ייעוץ מס להפחתת מס הרכישה בקניית הדירה, בחינם במסגרת שכר הטרחה לקניית הדירה.

לעמוד יצירת קשר (או שלחו לנו וואטסאפ ).

מעוניינים לקבל ייעוץ באשר לרכישה שלכם? צרו קשר ותיענו בשמחה (הייעוץ הראשוני ניתן ללא תשלום).
ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.