שכר טרחה עורך דין נדל"ן ​

עורך דין נדל"ן - המומחיות שבמקרקעין ​

כאשר עורך דין בוחר את מומחיותו הוא מתמחה בתחום ספציפי ומעניק שירותים משפטיים בתחום זה בלבד. לא כך הדבר במקרקעין: עורך דין מומלץ ומוכר בתחום המקרקעין נדרש להכיר תחומים משיקים לתחום המקרקעין. כך למשל, דיני משפחה (כאשר הנכס מועבר במתנה מבן משפחה); דיני ירושה (כאשר מדובר בהורשה של דירה/נחלה); מיסוי מקרקעין וכלכלה (כאשר הלקוח צריך תכנון מס חכם ומנצח); תכנון ובנייה (כאשר מדובר בעבודה מול הרשויות המקומיות); ליטיגציה והופעה בבתי משפט (כאשר מדובר בסכסוך עם קבלן או ליקויי בניה) ועוד ועוד. אשר על כן חשוב לבחור עורך דיו שיודע מה הוא עושה. במאמרים לפניכם אנחנו מקווים לעזור לכם למצוא את אשר אתם מחפשים, ואפילו נגיד לכם כמה זה יעלה. 

שכר טרחה ​

לשכת עורכי הדין (הגוף אשר מפקח על עורכי הדין בישראל) אוסרת על פרסום שכר הטרחה באינטרנט ולכן במאמרים שלפניכם פרסמנו שכר טרחה "מקובל". חשוב לציין כי יש לשים לב להסכם שכר הטרחה עצמו מעבר לתשלום עצמו. האם שכר הטרחה כולל הכול? האם תכנון ויעוץ מס הוא שירות שעורך הדין יכול ומסוגל לספק? האם השירות כלול בשכר הטרחה? האם כולל ייצוג בבתי משפט או מול גורמי
המדינה?

במשרד אנחנו מאמינים בשירות "מקצה לקצה", ומעניקים שירותים גם לפי המחירון המינימלי של לשכת עורכי הדין (מחיר מינימלי מומלץ). בדקו אותנו!

 

מאמרים בקטגוריית שכר טרחה עורך דין נדל"ן ​

נוכח המידע הרב חילקנו את המאמרים, המדריכים, התמונות, הסרטונים והמדיה העשירה באתר לנושאים:

כתוב את הכותרת כאן

כתוב את הכותרת כאן

כתוב את הכותרת כאן

קריאה מהנה!

עורך דין נדל"ן והסכמי מכר גם בפייסבוק, בוואטסאפ ובאינסטגרם. להמשך קריאה המשרד מזמין אתכם לעבור על ציר הזמן שלנו בפייסבוק – מאור משרד עורכי דין – שם תמצאו פוסטים מעניינים ומקרי אמת של לקוחות המשרד ומחוצה לו; באינסטגרם – אנחנו נוהגים לשתף את העבודה במשרד (גם את הפאדיחות); בוואטסאפ –  תקבלו מענה ענייני מצוות המשרד. וכמובן, אתם יותר ממוזמנים להגיע למשרד (הקפה עלינו).

כל אמצעי התקשורת זמינים ללקוחותינו כחלק מהשירות שניתן.

ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.