רכישת דירה ​

רכישת דירה מנקודת מבט משפטית ​

ספר החוקים והארכיון המשפטי מלא בחוקים, תקנות, הלכות ופסקי דין העוסקים כולם בדרך הנכונה להעביר דירה מהמוכרים לקונים. וזאת לא בכדי: רובנו לא רוכשים דירות חדשות לבקרים ועצם ההתעסקות בעסקה יקרה כל כך דורשת משנה זהירות. כך למשל, חשוב לבדוק את המצב המשפטי ולאתר תאונות משפטיות שהמוכרים לא ימהרו לספר לכם: האם ישנם חריגות בנייה בדירה? האם נסח הטאבו תואם את תשריט הבית? האם הבעלים הוא אכן הבעלים הרשום (ולא מתחזה)? האם אין צו הריסה או צו הפקעה על המבנה? ועוד ועוד.

לאחר קריאת המאמרים גם אתה תהיו מוכנים לקראת הרכישה הגדולה בחייכם.    

רכישת דירה בדיקות משפטיות ותכנון מס ​

עבודת עורך הדין ברכישת דירה מתחילה כאמור מבדיקות משפטיות לנכס. פירטנו בהרחבה אודות הבדיקות המשפטיות במאמרים שלפניכם, וזאת כדי לשפוך אור על הסוגיה. בנוסף לאלו, חשוב לבצע בדיקות מס מקדימות וזאת תוך ניסיון לצמצם את חבות המס, להקל על הליך רכישת הדירה ולחסוך הרבה כסף. לעורכי הדין במשרד יש השכלה כלכלית עשירה בנוסף להיותם עורכי דין ושירות תכנון מס הרכישה לקראת קניית דירת מגורים ניתן בחינם במסגרת שכר הטרחה להסכם רכישת הדירה. הכול כדי שתחסכו כסף. 

מאמרים בקטגוריית רכישת דירה ​

נוכח המידע הרב חילקנו את המאמרים, המדריכים, התמונות, הסרטונים והמדיה העשירה באתר לנושאים:

קריאה מהנה!

עורך דין נדל"ן והסכמי מכר גם בפייסבוק, בוואטסאפ ובאינסטגרם. להמשך קריאה המשרד שלנו מזמין אתכם לעבור על ציר הזמן שלנו בפייסבוק: מאור משרד עורכי דין  שם תמצאו פוסטים מעניינים ומקרי אמת של לקוחות המשרד ומחוצה לו; באינסטגרם: אנחנו נוהגים לשתף את יום העבודה במשרד (כן, גם את הפאדיחות); בוואטסאפ: תקבלו מענה ענייני מצוות המזכירות של המשרד. וכמובן, אתם יותר ממוזמנים להגיע למשרד (הקפה עלינו).

כל אמצעי התקשורת זמינים ללקוחותינו כחלק מהשירות שניתן.

ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.