עורך דין לעסקאות דירה

קניית דירה | מכירת דירה | רכישת דירה מקבלן

תל אביב ומרכז הארץ

פנו לעורך דין מקצועי לעסקה חלקה ונטולת מיסים מיותרים

פטור ממס שבח | פטור ממס רכישה

יתרונות השירות על בסיס חוות דעת

מאור גרצנשטיין עסקאות מקרקעין בראש שקט

המשרד מעסיק לשורותיו רק עורכי דין בעלי השכלה כלכלית משמעותית (בנוסף לרישיון עריכת דין) ואנחנו מתחילים כל עסקת מקרקעין בניתוח מיסים מעמיק, וכן תכנון מס נכון להפחתת מס הרכישה ומס השבח בעסקה שלכם. השירות ניתן ללא תוספת תשלום ובמסגרת השירות. חשוב לנו לדאוג לנכסים שלכם.

הידעתם שמעל ל-60% מתביעות הרשלנות נגד עורכי דין הן בתחום המקרקעין ומיסוי המקרקעין? חבל! עסקת מקרקעין עושים רק עם עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין. ניהול לא נכון של העסקה יכול להוביל להפסדים רבים:

עשו לעצמכם טובה ופנו לעורך דין מקרקעין ונדל"ן מומלץ. שכר הטרחה יהיה אותו שכר טרחה.

קניית דירה | מכירת דירה | רכישת דירה מקבלן

מאור גרצנשטיין עורך דין לנדל"ן

קניית דירה | מכירת דירה | רכישת דירה מקבלן

קניית דירה | מכירת דירה | רכישת דירה מקבלן

צריכים מידע נוסף?

שכר טרחת עורך דין בחוזה דירה משתנה ממשרד עורך דין אחד למשרד עורך דין אחר. בדרך כלל מדובר בשכר טרחה 0.5% (חצי אחוז) עד 2% (שני אחוזים) ממחיר הדירה בחוזה בתוספת מע"מ, תלוי במקרה שלפנינו. מוזמנים ליצור איתנו קשר ונחזור אליכם להצעת מחיר אישית להסכם שלכם, השירות הוא ללא תשלום.
ניסוח הסכם רכישה או מכירה שמותאם אישית לכם: התאמת לוח התשלומים לטובתכם, בדיקת סעיפי החוזה, בדיקת הנכס הנרכש, ייצוג מול הצד השני, רישום הערת אזהרה, רישום משכנתא, תכנון מס לטובתכם, תכנון מיסים בעסקה ופעולות מס יצירתיות כדי להפחית לכם מיסים, דיווח מס, הגנה על הזכויות שלכם במסגר העסקה ועוד ועוד. בקצרה, כל מה שאתם צריכים כדי למכור דירה או לרכוש דירה בתשלום ידוע מראש ובלי כאבי ראש. אנחנו כמובן זמינים לשאלות לאורך כל העסקה.
הליך של מכירת דירה או רכישת דירה תלוי בלוח התשלומים שאנחנו נקבע בחוזה יחדיו. מעוניינים למכור מהר? אפשר לסדר את זה. רוצים עוד זמן להתארגן על משכנתא? ניתן לנסח הסכם מתאים. תשאלו אותנו, אנחנו עובדים בשבילכם.
מעבר למשרד עורכי דין שעוסק בנדל"ן, אנחנו גם מומחים למיסוי מקרקעין. המס בעסקה (מס השבח ומס הרכישה) הוא שיכול להיות ההבדל בין עסקה נפסדת לעסקה מוצלחת מאוד. אנחנו מתחילים כל הליך מקרקעין בתכנון מס יצירתי עבורכם כדי להשיג לכם פטור ממיסים בעסקה. אנחנו רואים זאת כמחויבות המקצועית שלנו ללקוחות.
צרו איתנו קשר בכל אחד ממגוון אמצעי התקשורת שלנו באתר: נייד מזכירות , בוואטסאפ , במסנג'ר בפייסבוק , במסנג'ר באינסטגרם , במייל או כאן בדף. נשוחח שיחה נעימה וקצרה, ניתן לכם ייעוץ ראשוני שניתן בחינם (אבל שווה זהב) לקראת העסקה שלכם, נבדוק יחדיו אם אנחנו יכולים לסייע ונתקדם משם. בלי התחייבות וללא תשלום כמובן.
משרד עורך דין למקרקעין שירותי המשרד שלנו
יצירתיות ותכנון מוקדם במיסים בעסקת הנדל"ן
מובן לי

עו"ד מאור גרצנשטיין
ממליצים והמלצות

מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה. בראשות המשרד עומד עורך הדין מאור גרצנשטיין. המשרד הוא משרד מוביל שעוסק במקרקעין ונדל"ן, דיני ירושה ודיני משפחה. למשרד המלצות רבות.

דרכי יצירת קשר

אפשרויות שונות ליצור איתנו קשר, מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.
ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.