עורך דין מקרקעין ונדל"ן בירושלים

קניית דירה בירושלים | מכירת דירה בירושלים | רכישת דירה מקבלן בירושלים

שכר טרחת עורך דין בחוזה דירה משתנה ממשרד עורך דין אחד למשרד עורך דין אחר. בדרך כלל מדובר בשכר טרחה 0.5% (חצי אחוז) עד 2% (שני אחוזים) ממחיר הדירה בחוזה בתוספת מע"מ, תלוי במקרה שלפנינו. מוזמנים ליצור איתנו קשר ונחזור אליכם להצעת מחיר אישית להסכם שלכם, השירות הוא ללא תשלום.
ניסוח הסכם רכישה או מכירה שמותאם אישית לכם: התאמת לוח התשלומים לטובתכם, בדיקת סעיפי החוזה, בדיקת הנכס הנרכש, ייצוג מול הצד השני, רישום הערת אזהרה, רישום משכנתא, תכנון מס לטובתכם, תכנון מיסים בעסקה ופעולות מס יצירתיות כדי להפחית לכם מיסים, דיווח מס, הגנה על הזכויות שלכם במסגר העסקה ועוד ועוד. בקצרה, כל מה שאתם צריכים כדי למכור דירה או לרכוש דירה בתשלום ידוע מראש ובלי כאבי ראש. אנחנו כמובן זמינים לשאלות לאורך כל העסקה.
הליך של מכירת דירה או רכישת דירה תלוי בלוח התשלומים שאנחנו נקבע בחוזה יחדיו. מעוניינים למכור מהר? אפשר לסדר את זה. רוצים עוד זמן להתארגן על משכנתא? ניתן לנסח הסכם מתאים. תשאלו אותנו, אנחנו עובדים בשבילכם.
מעבר למשרד עורכי דין שעוסק בנדל"ן, אנחנו גם מומחים למיסוי מקרקעין. המס בעסקה (מס השבח ומס הרכישה) הוא שיכול להיות ההבדל בין עסקה נפסדת לעסקה מוצלחת מאוד. אנחנו מתחילים כל הליך מקרקעין בתכנון מס יצירתי עבורכם כדי להשיג לכם פטור ממיסים בעסקה. אנחנו רואים זאת כמחויבות המקצועית שלנו ללקוחות.
צרו איתנו קשר בכל אחד ממגוון אמצעי התקשורת שלנו באתר: נייד מזכירות , בוואטסאפ , במסנג'ר בפייסבוק , במסנג'ר באינסטגרם , במייל או כאן בדף. נשוחח שיחה נעימה וקצרה, ניתן לכם ייעוץ ראשוני שניתן בחינם (אבל שווה זהב) לקראת העסקה שלכם, נבדוק יחדיו אם אנחנו יכולים לסייע ונתקדם משם. בלי התחייבות וללא תשלום כמובן.

קניית דירה בירושלים | מכירת דירה בירושלים | רכישת דירה מקבלן בירושלים

עורך דין מקרקעין ונדל"ן בירושלים

עורך דין מקרקעין ונדל"ן בירושלים שעובד בשבילכם. אם עסקינן בנדל"ן, יש אינספור שאלות שצריך לשאול כדי להבין את מצבם המדויק של הלקוחות, וכיצד ניתן להגיע למצב האופטימלי  מבחינתם.

 • האם מדובר בדירה יחידה?
 • האם זה נכס להשקעה?
 • מה עלות המיסים בעסקה לפנינו?
 • האם ניתן להעביר נכס במתנה לקרוב?
 • האם יש דרך נוספת בה ניתן להפחית מיסים ולהגיע לפטור ממס בעסקה?

כל זאת ועוד הם רק התמצית של הדרכים בהם ניתן לעזור ללקוח. אצלנו במשרד מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה כל הליך מתחיל בגיבוש אסטרטגייה נכונה עם הלקוח לקראת עסקה מוצלחת ועניינית. השירות ניתן ללא תשלום ובמסגרת שכר הטרחה לחוזה העברת הבעלות.

עורך דין מקרקעין מומלץ בירושלים

עורך דין מקרקעין מומלץ בירושלים יודע מה הוא עושה. במיוחד במחוז העיר ירושלים, בו ישנם מגרשים שהעירייה מנהלת, מגרשים שרשות מקרקעי ישאל מנהלת, אדמות כנסייה (בעיקר בטלביה וניות), וגם אדמות פרטיות חשוב לפנות למומחים. כל אלו יוצרים "קוקטייל" הדורש מומחיות מיוחדת, ניסיון ויצירתיות בניהול נכסים ורישומים. ראוי שתפנו למומחים. המשרד שלנו נותן דגש מיוחד על זמניות ונגישות ללקוח, ומבקש לייעץ לכם לאורך כל הדרך (ללא תשלום ובמסגרת שכר הטרחה). אנחנו מעניקים מגוון אמצעי תקשורת מתקדמים:
 • מייל משרדי 
 • מייל אישי של עורך הדין 
 • וואטסאפ משרדי 
 • וואטסאפ אישי של עורך הדין 
 • טל' של המשרד 058-618-4433
 • המסנג'ר המשרדי , וכן המסנג'ר שלנו באינסטגרם
 • חדש – פגישות זום  בשעה שנוחה לכם ללא תוספת תשלום! 
 • וכן אמצעים נוספים ( יש לנו גם לינקדין – ), והכל ללא תוספת תשלום.
עורך דין מקרקעין ונדל"ן בירושלים עורך הדין מאור גרצנשטיין

עו"ד מאור גרצנשטיין
ממליצים והמלצות

מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה. בראשות המשרד עומד עורך הדין מאור גרצנשטיין. המשרד הוא משרד מוביל שעוסק במקרקעין ונדל"ן, דיני ירושה ודיני משפחה. למשרד המלצות רבות.

עורך דין מכירת דירה בירושלים

במכירת דירה חל מס השבח במכירת דירת מגורים, שיכול להגיע עד ל-25% מהשבח במכירה, חבל

עורך דין מכירת דירה בירושלים המתמחה גם במיסוי מקרקעין יכול לבצע פעולות משפטיות טרם  מכירת הדירה כדי להפחית לכם את מס השבח. זה מה שאנחנו עושים כאן. המשרד מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה מנוהל על ידי עורך דין מאור גרצנשטיין, בוגר תואר במשפטים וכלכלה מהאוניברסיטה העברית (בירושלים)  אשר שם את הדגש על הפחתת מס השבח והגנה על המוכרים.

אנחנו מתחילים כל מכירת דירה בפעולות מקדימות כדי להפחית לכם מס – והכל ללא תשלום נוסף ובמסגרת שכר הטרחה למכירת הדירה.

עורך דין קניית דירה בירושלים

ברכישת דירה חל מס הרכישה. בניגוד למס השבח שחל על הרווח בעסקה, מס הרכישה חל מהשקל הראשון. במקרים מיוחדים (בעיקר בדירה יחידה) הקונים יהנו מפטור ממס רכישה אותו יש לבקש באופן אקטיבי (וקרו כבר מקרים בהם עורכי דין "שכחו" לדרוש פטור).

לא עומדים בתנאי הפטור? זה אינו סוף סיפור. עורך דין קניית דירה בירושלים ממשרדנו ינהל במקצועיות ובמומחיות את רכישת הדירה שלכם, עד שנגיע ביחד למס מינימלי (אם בכלל). המשרד שלנו מעסיק לשרותיו רק עורכי דין בעלי השכלה כלכלית רחבה (מעבר לרישיון עריכת דין), וזאת כדי לתכנן לכם מס באופן יצירתי. השירות ניתן בחינם במסגרת שכר הטרחה לרכישת הדירה – זו המחויבות שלנו ללקוחות.

משרד עורך דין מקרקעין ונדל"ן בירושלים שירותי המשרד
יצירתיות ותכנון מוקדם במיסים בעסקת הנדל"ן
מובן לי

דרכי יצירת קשר

אפשרויות שונות ליצור איתנו קשר, מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.
ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.