עורך דין ירושה בירושלים

ניסוח צוואה | רישום והפקדת צוואה | צוואה הדדית

שכר טרחת עורך דין בניסוח צוואה משתנה ממשרד עורך דין אחד למשרד עורך דין אחר. בדרך כלל מדובר בשכר טרחה שמתחיל ב-2,000 ש"ח + מע"מ לצוואה בסיסית יחסית. מוזמנים ליצור איתנו קשר ונחזור אליכם להצעת מחיר אישית לצוואה שלכם, הייעוץ הראשוני הוא ללא תשלום. 
ניסוח צוואה שמותאמת אישית לכם: הסבר מפורט על מהי צוואה ואיך תעבור הירושה בעתיד, בדיקת נכסים ונכסים אבודים, ניסוח שרשרת הורשה בהתאם לרצונכם, כיתוב אישי ליורשים והנחיות להמשך, הכנת הצוואה להפקדה, הסתרת תוכן הצוואה במעטפה אטומה לבקשת הלקוח, תכנון מס בהורשת הנכסים, מידע על העברת דירה בירושה ועוד ועוד. בקצרה, כל מה שאתם צריכים כדי להשאיר אחריכם צוואה בתשלום ידוע מראש ובלי כאבי ראש. אנחנו כמובן זמינים לשאלות לאורך כל הדרך. 
הליך של ניסוח צוואה מתרחש בדרך כלל בשתי פגישות נפרדות: בפגישה הראשונה ננסח יחדיו את הצוואה "על הנייר", ובפגישה השניה עורך הדין יבצע את "טקס ההחתמה" באופן רשמי. בין שתי הפגישות עורך הדין יתאים את נוסח הצוואה לדרישות החוק. הפגישה הראשונה יכולה להתבצע אצלנו במשרד גם באופן מקוון, וכן ניתן לאחד בין שתי הפגישות לבקשת הלקוח. לא תצאו מכאן עד שננסח יחדיו צוואה מותאמת אישית לכם.
יצא לנו כבר להכיר משרדים שמגבילים בטיוטות, בישיבות ובתיקונים לאחר ניסוח הצוואה. אנחנו מבינים את החשיבות הגדולה של הנכסים שאתם משאירים אחריכם, ולכן אצלנו אין הגבלה על מספר הטיוטות, מספר הפגישות עד לקבלת הנוסח המשולם וכן תיקונים לאחר החתימה על הצוואה (למשל הוספת נכסים לאחר החתימה). תרגישו חופשי. 
צרו איתנו קשר בכל אחד ממגוון אמצעי התקשורת שלנו באתר: נייד מזכירות , בוואטסאפ , במסנג'ר בפייסבוק , במסנג'ר באינסטגרם , במייל או כאן בדף. נשוחח שיחה נעימה וקצרה, ניתן לכם ייעוץ ראשוני שניתן בחינם (אבל שווה זהב) לקראת הצוואה שלכם, נבדוק יחדיו אם אנחנו יכולים לסייע ונתקדם משם. בלי התחייבות וללא תשלום כמובן. 

ניסוח צוואה | רישום והפקדת צוואה | צוואה הדדית

העברת ירושה ליורשים | מימוש צוואה | העברת דירה בירושה

שכר טרחת עורך דין בהעברת ירושה ליורשים ומימוש ירושה תלוי בהיקף הנכסים שיש להעביר. עבור הנפקת צו ירושה/צו קיום צוואה אצל רשם הירושה עורך הדין ידרוש בדרך כלל כ-1,500 ש"ח + מע"מ לצווים פשוטים יחסית. עבור העברת דירת ירושה ליורש בודד שכר הטרחה הממוצע עומד על כ-2,000 ש"ח + מע"מ. סכומים אלו יכולים שיגבו מהירושה עצמה ולאחר העברת הנכסים על שם היורשים. מוזמנים ליצור איתנו קשר ונחזור אליכם להצעת מחיר אישית להסכם שלכם, השירות הוא ללא תשלום. 
כל מה שאתם צריכים שהנכסים ירשמו בסופו של דבר על שם היורשים: בדיקת נכסים אבודים, הסבר מקיף על העברת הנכסים וחלוקתם בהתאם לצוואה/חוק הירושה, טיפול בענייני המס ובדיקת פטור ממס במידת האפשר, רישום של הנכסים במרשם המתאים, הסבר מקיף על עלויות המס במכירת הנכסים למי שאינו יורש או בין יורשים. בקצרה, כל מה שאתם צריכים כדי להעביר ירושה בתשלום ידוע מראש ובלי כאבי ראש. אנחנו כמובן זמינים לשאלות לאורך כל העסקה.  
בהליכים פשוטים יחסית העברת נכסים (גם דירות) בהתאם לצוואה לוקחת כ-30 ימים ואף פחות. במקרים בהם יש הרבה נכסים ואין צוואה הליך זה יכול להימשך יותר זמן, ובממוצע כשלושה חודשים.
מעבר למשרד עורכי דין שעוסק בנדל"ן וירושה, אנחנו גם מומחים למיסוי מקרקעין. בכל הליך ירושה אנחנו בוחנים ביחד אתכם את נטל המס בהעברת הירושה וכן נטל המס במכירת הנכסים לאחר מכן. זאת ועוד אנחנו מבצעים חקירת נכסים בשבילכם, וזאת כדי שלא "יתפספס" אף נכס יקר. השירותים ניתנים ללא תשלום נוסף ובמסגרת השירות.  
צרו איתנו קשר בכל אחד ממגוון אמצעי התקשורת שלנו באתר: נייד מזכירות , בוואטסאפ , במסנג'ר בפייסבוק , במסנג'ר באינסטגרם , במייל או כאן בדף. נשוחח שיחה נעימה וקצרה, ניתן לכם ייעוץ ראשוני שניתן בחינם (אבל שווה זהב) לקראת ההעברה שלכם, נבדוק יחדיו אם אנחנו יכולים לסייע ונתקדם משם. בלי התחייבות וללא תשלום כמובן. 

 

העברת ירושה ליורשים | מימוש צוואה | העברת דירה בירושה

עורך דין ירושה בירושלים

עיסוק בירושה דורש מעורך הדין יכולת הכלה, סבלנות וקשב. ציבור הלקוחות שלנו בדרך כלל יודע מה הוא רוצה ואיך צריכה להיראות התוצאה הרצויה, אך להעלות את הדברים על הכתב זו אופרה שונה לחלוטין. עורך דין ירושה בירושלים ממשרדנו ינהג בכם וביקרים לכם בסבלנות  – אנחנו לא גובים שכר טרחה לפי שעה, לא נאיץ בכם ולא נחדול עד שתקבלו את התוצאה המושלמת עבורכם.

עורך דין ירושה ירושלים

עורך דין ירושה בירושלים צריך להפעיל יצירתיות מיוחדת ולדאוג להגנה על חלוקת הנכסים שלכם במידת הצורך. ראוי וצודק שהנכסים שצברתם במהלך כל השנים יקבלו את ההגנה הראויה. בישראל ניתנת חשיבות מיוחדת לרצון המוריש בירושה, ולכן חשוב כל כך להקדיש את הזמן כבר היום כדי שהמסמך יהיה קריא ומובן בהמשך. מייסד המשרד, עורך דין מאור גרצנשטיין, סיים הכשרתו בתכנית המצטיינים למשפטים-כלכלה באוניברסיטה העברית והוא עומד לשירותכם צעד צעד, ועד שהתוצאה תהיה מושלמת. עורך דין ירושה ירושלים הוא נותן שירות – ולכם מגיע את השירות הטוב ביותר.
עורך דין ירושה בירושלים, עורך דין מאור גרצנשטיין

עו"ד מאור גרצנשטיין
ממליצים והמלצות

מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה. בראשות המשרד עומד עורך הדין מאור גרצנשטיין. המשרד הוא משרד מוביל שעוסק במקרקעין ונדל"ן, דיני ירושה ודיני משפחה. למשרד המלצות רבות.

עורך דין צוואות ירושלים

ניהול הצוואה שלכם יכול להיעשות "לפי הספר", אבל הוא יכול גם להיעשות עם רגש, עם מחשבה כלכלית ועם יצירתיות. אמנם אין מס ירושה בישראל (בינתיים), אך בהחלט עלולים להיות מיסים כבדים במכירת נכסי ירושה (למשל, כאשר הרוכשים רוצים למכור דירת ירושה ביניהם או דירת ירושה "החוצה"). המשרד שלנו מעסיק לשורותיו רק  עורכי דין בעלי השכלה כלכלית רחבה ומתחיל כל  הליך צוואה בגיבוש אסטרטגיה כלכלית מנצחת עבור הלקוח.

עורך דין צוואות ירושלים מהמשרד מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה שם לו למטרה לתכנן לכם מס במקצועיות ונסיון עוד בשלב המוקדם הזה של ההליך.

עורך דין ירושה מומלץ בירושלים

עורך דין ירושה מומלץ בירושלים זמין לכם. אנחנו מבינים את חשיבות ההליך עבורכם ולכן המשרד שלנו מעניק שלל אמצעי תקשורת מתקדמים כחלק מהשירות שלנו:

  • מייל משרדי
  • מייל אישי של עורך הדין
  • וואטסאפ משרדי
  • וואטסאפ אישי של עורך הדין
  • טל' של המשרד 058-618-4433
  • המסנג'ר המשרדי , וכן המסנג'ר שלנו באינסטגרם
  • חדש – פגישות זום בשעה שנוחה לכם ללא תוספת תשלום!
  • וכן אמצעים נוספים ( יש לנו גם לינקדין – ).

אמצעי התקשורת הללו נועדו כדי לשפר זמינות והם ניתנים ללא תוספת תשלום וכחלק מהרצון שלנו להיות זמינים ונגישים לכם. אנחנו זמינים לכם בכמה אמצעי תקשורת, ולא נאיץ בכם עד שתקבלו את התוצאה שראויה מבחינתכם. אנחנו לא גובים שכר טרחה לפי שעות, והכול כדי שתרגישו בנוח. רוצים לדעת יותר? קראו את המאמר שלנו על עורך דין צוואות ומה הוא עושה בשבילכם.

המשרד שלנו עורך דין ירושה בירושלים, שירותי המשרד
מקצועיות ללא פשרות בצוואות וירושות
מובן לי

דרכי יצירת קשר

אפשרויות שונות ליצור איתנו קשר, מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.
ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.