עורך דין ירושה באשקלון

העברת ירושה ליורשים | מימוש צוואה | העברת דירה בירושה

שכר טרחת עורך דין בהעברת ירושה ליורשים ומימוש ירושה תלוי בהיקף הנכסים שיש להעביר. עבור הנפקת צו ירושה/צו קיום צוואה אצל רשם הירושה עורך הדין ידרוש בדרך כלל כ-1,500 ש"ח + מע"מ לצווים פשוטים יחסית. עבור העברת דירת ירושה ליורש בודד שכר הטרחה הממוצע עומד על כ-2,000 ש"ח + מע"מ. סכומים אלו יכולים שיגבו מהירושה עצמה ולאחר העברת הנכסים על שם היורשים. מוזמנים ליצור איתנו קשר ונחזור אליכם להצעת מחיר אישית להסכם שלכם, השירות הוא ללא תשלום. 
כל מה שאתם צריכים שהנכסים ירשמו בסופו של דבר על שם היורשים: בדיקת נכסים אבודים, הסבר מקיף על העברת הנכסים וחלוקתם בהתאם לצוואה/חוק הירושה, טיפול בענייני המס ובדיקת פטור ממס במידת האפשר, רישום של הנכסים במרשם המתאים, הסבר מקיף על עלויות המס במכירת הנכסים למי שאינו יורש או בין יורשים. בקצרה, כל מה שאתם צריכים כדי להעביר ירושה בתשלום ידוע מראש ובלי כאבי ראש. אנחנו כמובן זמינים לשאלות לאורך כל העסקה.  
בהליכים פשוטים יחסית העברת נכסים (גם דירות) בהתאם לצוואה לוקחת כ-30 ימים ואף פחות. במקרים בהם יש הרבה נכסים ואין צוואה הליך זה יכול להימשך יותר זמן, ובממוצע כשלושה חודשים.
מעבר למשרד עורכי דין שעוסק בנדל"ן וירושה, אנחנו גם מומחים למיסוי מקרקעין. בכל הליך ירושה אנחנו בוחנים ביחד אתכם את נטל המס בהעברת הירושה וכן נטל המס במכירת הנכסים לאחר מכן. זאת ועוד אנחנו מבצעים חקירת נכסים בשבילכם, וזאת כדי שלא "יתפספס" אף נכס יקר. השירותים ניתנים ללא תשלום נוסף ובמסגרת השירות.  
צרו איתנו קשר בכל אחד ממגוון אמצעי התקשורת שלנו באתר: נייד מזכירות , בוואטסאפ , במסנג'ר בפייסבוק , במסנג'ר באינסטגרם , במייל או כאן בדף. נשוחח שיחה נעימה וקצרה, ניתן לכם ייעוץ ראשוני שניתן בחינם (אבל שווה זהב) לקראת ההעברה שלכם, נבדוק יחדיו אם אנחנו יכולים לסייע ונתקדם משם. בלי התחייבות וללא תשלום כמובן. 

 

העברת ירושה ליורשים | מימוש צוואה | העברת דירה בירושה

עורך דין ירושה באשקלון

אנחנו אשקלונים. מנהל המשרד, עורך הדין מאור גרצנשטיין הוא יליד העיר אשקלון (ובית החולים ברזילי) והעביר ילדותו בשכונת נאות אשקלון, נווה דקלים וברנע בעיר. לאחר השירות הצבאי התקבל עו"ד גרצנשטיין ללימודים בתוכנית המצטיינים לכלכלה ומשפטים באוניברסיטה העברית פסגת המשפט בישראל. עו"ד גרצנשטיין סיים התמחותו במשרד מוביל ושב לעיר אשקלון ליישם את מה שלמד מהמומחים. במיוחד בתחום הירושה, אתם צריכים עורך דין ירושה באשקלון שיודע מה הוא עושה.

אשקלון – עורך דין ירושה מומלץ

בעבר העיר אשקלון נחשבה כעיר "מעבר" – עיר פריפריאלית שהייתה לתחנת מעבר של משפחות רבות. היום המצב שונה לחלוטין. בניה מסיבית הביאה להגירה חיובית משמעותית לעיר, ונכון להיום הניסיון מראה שהתושבים עוברים לעיר אשקלון ונשארים בה. סיטואציה זו דורשת הגנה ראויה וניהול נכסים מהמעלה הראשונה לטובת כל העוסקים הדבר.

עורך דין ירושה מומלץ מהמשרד שלנו מסייע לא רק בפעולה הפרוצדורלית של עורך דין ירושה, אלא מייעץ בדבר תכנון הנכסים העתידי – זו המחויבות שלנו ללקוח והשירות ניתן לתושבי אשקלון בחינם  כחלק מהשרות.

עורך דין באשקלון: עורך דין ירושה באשקלון עורך הדין מאור גרצנשטיין

עו"ד מאור גרצנשטיין
ממליצים והמלצות

מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה. בראשות המשרד עומד עורך הדין מאור גרצנשטיין. המשרד הוא משרד מוביל שעוסק במקרקעין ונדל"ן, דיני ירושה ודיני משפחה. למשרד המלצות רבות.

עורך דין צוואות וירושות אשקלון

סבלנות מובילה לשקט נפשי. אנחנו מבקשים לספק ללקוחות שלנו שירות מקצועי, נגיש והוגן. עורך דין צוואות וירושות אשקלון מהמשרד מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה יפנה לכם את הזמן הדרוש ולא ירפה עד שהתוצאה תהיה משולמת בעינייכם. צוואות וירושות נכתבות עכשיו, ועם זאת ישמשו אותנו רק שנים רבות לאחר מכן (ובתקווה, עשרות שנים לפחות). אשר על כן לא ניתן "להתפשר" על מקצועיות עורך הדין – כל טעות תתגלה (אם בכלל) רק לאחר שהנזק כבר נעשה. עורך דין צוואות וירושות מהמשרד שלנו באשקלון בעל ההכשרות המתאימות וניסיון שאין שני לו. וכן, גם יחס אישי אינו מילה גסה.

עורך דין ירושה אשקלון

עורך דין ירושה אשקלון הוא עורך הדין שלכם. מטבע הדברים במשך השנים, וגם לאחר הטיפול בעיניי הירושה, צצים דברים שאינם מתוכננים. בהתאם לסטנדרט העבודה במרכז הארץ ואף יותר מכך, המשרד שלנו מעניק שלל אמצעי תקשורת מתקדמים:
  • מייל משרדי 
  • מייל אישי של עורך הדין 
  • וואטסאפ משרדי 
  • וואטסאפ אישי של עורך הדין 
  • טל' של המשרד
  • המסנג'ר המשרדי , וכן המסנג'ר שלנו באינסטגרם
  • חדש – פגישות זום  בשעה שנוחה לכם ללא תוספת תשלום
  • וכן אמצעים נוספים ( יש לנו גם לינקדין – ), והכל ללא תוספת תשלום.
זה נראה רק צודק בעינינו שעורך הדין שלכם ייתן תמיכה כשצריך וזאת גם ללא תשלום  עבור כל צעד ושעל. ערבות הדדית, יצירתיות וצדק הם מה שמגדיר את המשרד שלנו.
עורך דין באשקלון: פנו אלינו, עורך דין ירושה באשקלון משרד עורכי דין מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה אשקלון
מקצועיות ללא פשרות בצוואות וירושות
מובן לי

מאמרים מפורסמים פרי המשרד שלנו

דרכי יצירת קשר

אפשרויות שונות ליצור איתנו קשר, מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.
ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.