עורך דין חוזים ונדל"ן ​

המפתח לעסקה מוצלחת ​

אין אדם דומה לאחר ואין חוזה אחד דומה למשנהו, ומכאן החשיבות של התאמת חוזה המכר לעסקה לפנינו. במרבית הפעמים צדדים לעסקה יצליחו לבטא מצוין בעל פה את מטרת העסקה ואת התחייבויות כל צד וצד. אך בניגוד לכך, כתיבת אותן התחייבויות במסמך – "חוזה" – מתגלה להיות משימה לא פשוטה. האם התייחסנו לעניין איחור בתשלום? האם המסמך עומד בדרישות החוק? מה קורה אם (חס וחלילה) צד אחד לא מצליח לעמוד בהתחייבויותיו? האם התייחסנו כנדרש לעניין המס? וכד'.

לשם כך ריכזנו עבורכם מספר מאמרים המציגים את תפקידו של עורך דין חוזים ונדל"ן בעסקה חוזית, ומהם הצעדים הראשונים שעליו לעשות לצורך עסקה מוצלחת.

עורך דין חוזים ונדל"ן שעובד בשבילכם ​

עורך דין חוזים ונדל"ן מהמשרד יעבוד בשבילכם.  משלב הבנת העסקה על שלל מורכבותה, כתיבת החוזה ביחד אתכם ותיקון הטיוטות בהתאם להוראות שיקבל ממכם, ועד ייצוג האינטרס המלא שלכם  אל מול הצד השני. לצערנו פעמים רבות מצטרפות שותפות לא רצויות לעסקה הנדל"ן: המדינה ורשויות המס. כל עורכי הדין במשרד שלנו הם בעלי השכלה כלכלית משמעותית מעבר להיותם עורכי דין, ותכנון המס בעסקה (אשר יכול לחסוך לכם המון כסף) ניתן בחינם במסגרת שכר הטרחה שלנו. לכן, אם מדובר בעסקה חוזית, עסקת נדל"ן, עסקת דירה, עסק, מגרש או נחלה: אל תהססו לפנות, הייעוץ הראשוני ניתן ללא תשלום!   

מאמרים בקטגוריית עורך דין חוזים ונדל"ן ​

נוכח המידע הרב חילקנו את המאמרים, המדריכים, התמונות, הסרטונים והמדיה העשירה באתר לנושאים:

קריאה מהנה!

עורך דין נדל"ן והסכמי מכר גם בפייסבוק, בוואטסאפ ובאינסטגרם.

להמשך קריאה המשרד שלנו מזמין אתכם לעבור על ציר הזמן שלנו בפייסבוק: מאור משרד עורכי דין  שם תמצאו פוסטים מעניינים ומקרי אמת של לקוחות המשרד ומחוצה לו; באינסטגרם: אנחנו נוהגים לשתף את יום העבודה במשרד (כן, גם את הפאדיחות); בוואטסאפ: תקבלו מענה ענייני מצוות המזכירות של המשרד. וכמובן, אתם יותר ממוזמנים להגיע למשרד (הקפה עלינו).

כל אמצעי התקשורת זמינים ללקוחותינו כחלק מהשירות שניתן.

ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.