עורך דין דירה, בית ומה שביניהם​

עורך דין דירה ובית ​

מצאו עורך דין דירה שאכפת לו: רכישת דירה ומכירת דירה אינם דבר של מה בכך. ברובם המוחלט של המקרים הלקוחות אינם  מכירים את ההליך, אינם מכירים את הפרטים ולא יודעים להתייחס "לנורות האזהרה" בחוזה המכר. לכן, רוב הלקוחות מסתמכים ומתבססים באופן כמעט בלעדי על עורך הדין לנדל"ן שמייצג אותם בניהול העסקה (ובצדק!). לפיכך, על עורך דין דירה לזכות באמונם של לקוחותיו ולייצגם בעסקה המורכבת הזו בצורה מקצועית וללא רבב. זהו "האני מאמין" של משרדנו מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה וביחד עם חדשנות טכנולוגית וזמינות מלאה בכל אמצעי התקשורת אנו מובילים את לקוחותינו לעסקאות מוצלחות וטובות יותר.

עורך דין חוזה דירה

עורך דין רכישת דירה או עורך דין מכירת דירה ממשרדנו מחויב לנסח חוזה דירה אשר יהיה מותאם ואף תפור אישית ללקוח: תנאי התשלום בחוזה צריכים להיות ברורים ומתאימים, הביטחונות, המועדים, תשלומי המס ועוד ועוד. כל אלו צריכים להיות כתובים ומנוסחים כהלכה. בעקבות שאלות חוזרות ונשנות וכן הרצון שלנו להעשיר את הידע של לקוחותינו, כתבנו, הקלטנו, הסרטנו וצילמנו מאמרים ומדריכים כתובים על הליך רכישת דירה ועל הליך מכירת דירה (ומה שביניהם), והכול בעבודה משותפת עם עורך דין למקרקעין. בקטגוריות נוספות באתר תמצאו גם מדריכים מלאים למיסים במכירת דירה, וכן מיסים בקניית דירה והדרך להפחית במיסים אלו. צירפנו גם מחשבונים מתאימים!

 

המשרד מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה מאמין בשירות "מקצה לקצה" ותכנון מס יצירתי להפחתת מיסים ניתן אצלנו בחינם במסגרת שכר הטרחה.

מאמרים בקטגוריית עורך דין דירה, בית ומה שביניהם ​

נוכח המידע הרב חילקנו את המאמרים, המדריכים, התמונות, הסרטונים והמדיה העשירה באתר לנושאים:

קריאה מהנה!

עורך דין נדל"ן והסכמי מכר גם בפייסבוק, בוואטסאפ ובאינסטגרם. להמשך קריאה המשרד שלנו מזמין אתכם לעבור על ציר הזמן שלנו בפייסבוק: מאור משרד עורכי דין  שם תמצאו פוסטים מעניינים ומקרי אמת של לקוחות המשרד ומחוצה לו; באינסטגרם: אנחנו נוהגים לשתף את יום העבודה במשרד (כן, גם את הפאדיחות); בוואטסאפ: תקבלו מענה ענייני מצוות המזכירות של המשרד. וכמובן, אתם יותר ממוזמנים להגיע למשרד (הקפה עלינו).

כל אמצעי התקשורת זמינים ללקוחותינו כחלק מהשירות שניתן.

ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.