זכרון דברים דירה לדוגמא

מסמך זכרון דברים דירה לדוגמא - מתי זה מסמך ומתי זה חוזה?

העמוד שלפניכם מציג נוסח זכרון דברים לדוגמא תוצרת המשרד מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה. המסמך הוא המשך ישיר של המאמר שלנו על מסמך זכרון דברים דירה והשפעותיו (הקשות) על הליך מכירת הדירה. חובה לקרוא את המאמר טרם השימוש במסמך!

לא פעם מסמך זכרון דברים דירה נחתם בהמלצת המתווך לעסקה, ששכרו תלוי בהשלמת העסקה. אלא ששימוש לא נכון במסמך זכרון דברים דירה לדוגמא יכול לגרום למסמך להיות חוזה מכירת הדירה בכבודו ובעצמו. כפי שסקרנו במאמר על זכרון דברים, יש לכך כמה השפעות לא רצויות:

בעיות בחתימה על זכרון דברים דירה

  • פגיעה ביכולת עורך דין לנדל"ן להפחית לכם מיסים בעסקה (מס השבח במכירה ומס הרכישה בקניה).
  • איחור בדיווח על עסקת המכירה.
  • פירוש החוזה על ידי בית המשפט ולא כפי שהמוכרים / הרוכשים מבקשים לפרש.
  • חוסר יכולת לחזור מהעסקה גם במצבים קיצוניים (למשל, חריגות בניה).
  • היעדר יכולת לתכנן את העסקה הבאה (אם הדירה הנמכרת צריכה לממן דירה אחרת).

מתווך הדירות אינו עורך דין למכירת דירה! מדובר במסמך משפטי שיכולות להיות לו השפעות משמעותיות על המשך הליך המכירה העתידי. התייעצו טרם החתימה על המסמך (אצלנו במשרד הייעוץ הראשוני ניתן ללא תשלום).

בעיות בחתימה על זכרון דברים דירה (עמוד ראשון)

עמוד ראשון של זכרון דברים מכירת דירה וכן זכרון דברים דירה לדוגמא

מסמך זכרון דברים לדוגמא ועורך הדין שלכם

לפי הנסיון שצברנו במהלך השנים, חתימה לא מבוקרת על זכרון דברים דירה עלולה "לשבש" את הליך מכירת הדירה, ולגרום לתחושה לא נעימה בקרב המוכרים, גם אם הדברים יסתדרו בסופו של יום. חבל להגיע לשם. הליך מכירת דירה מתבצע על ידי עורך דין מכירת דירה מטעמכם, ואם מצאתם עורך דין שאכפת לו כדאי לקבל ייעוץ עוד בתחילת הדרך (וכדאי שהייעוץ יגיע לכם בחינם).

אנחנו במשרד מאמינים בשירות "מקצה לקצה", ומעניקים את השלל השירותים שהלקוחות שלנו צריכים לטובת מכירת הדירה. יתרה מזו, אנחנו מעדיפים לייעץ לכם עוד בשלבים המוקדמים של העסקה, וזאת כדי למנוע טעויות ובעיות שעלולות להתרחש בהמשך. מצאו עורך דין למקרקעין שאכפת לו! 

שירותי המשרד שלנו: הייעוץ הראשוני ניתן ללא תשלום

חתימה על זכרון דברים דירה לדוגמא מתחילה את הליך המכירה, אך המכירה בוודאי לא מסתיימת שם. לנו במשרד חשוב לשמור על הנכסים של הלקוחות שלנו, ולכן רכשנו התמחות מיוחדת במיסוי מקרקעין. עורכי הדין במשרד מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה הם בעלי השכלה כלכלית משמעותית (בנוסף לרישיון עריכת דין), וזאת כדי להפחית לכם את עליות העסקה (ובעיקר עלויות מס מכירת הדירה). אנחנו מתחילים כל הליך מכירה בגיבוש אסטרטגיית מיסים מנצחת, וממשיכים בפעולות משפטיות יצירתיות שיפחיתו לכם את המס. השירות ניתן בחינם במסגרת שכר הטרחה למכירת הדירה. אנחנו מציעים מגוון ערוצי תקשורת נוחים ופריסה של שכר הטרחה לתשלומים.

לעמוד יצירת קשר (או שלחו לנו וואטסאפ ).

ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.