הסכם העברה ללא תמורה לדוגמא

חוזה העברה ללא תמורה - הסכם העברת דירה ללא תמורה לשירותכם

הסכם העברה ללא תמורה: חוזה העברת דירה ללא תמורה נועד לצורך העברת דירה מאדם ("נותן דירה") לאדם אחר ("מקבל הדירה"), כאשר הדירה מועברת במתנה בין הצדדים (כלומר, ללא תמורה). העברות דירה ללא תמורה נפוצות באחת משני המקרים הללו:

למה עורכי דין מעבירים דירה ללא תמורה?

הסכם העברה ללא תמורה לדוגמא משקף את שני המקרים הללו יחדיו. הסכם העברה ללא תמורה צריך לקחת בחשבון שהעברת דירה ללא תמורה צריכה לקיים את המקרה הראשון והמקרה השני כאחד. קרי, כדי שרשות המיסים תאשר את ההעברה, יש לעמוד בתנאים מסוימים (למשל, למי מעבירים את הדירה ללא תמורה), וכן להראות שמדובר בהעברה ללא תמורה "אותנטית", ולא רק כדי לחסוך במיסים.

איך מעבירים דירה ללא תמורה?

איך עושים זאת? מתייעצים. עורך דין לנדל"ן המתמחה גם במיסוי מקרקעין ידע להסביר לכם את משמעות ההגדרה ל-"קרוב" בהתאם להגדרות החוק, וכן ידע להסביר את הסנקציות בהעברת דירה ללא תמורה (ויש כמה כאלו). קראו עוד על הסכם העברה ללא תמורה והשלכותיו במאמר שלנו על העברת דירה ללא תמורה.

הסכם העברה ללא תמורה לדוגמא (עמוד ראשון)

עמוד ראשון של הסכם חוזה העברת דירה במתנה בין קרובים. רלוונטי גם לסימולטור העברת דירה במתנה שבאתר. באתר תמצאו גם חוזה מתנה לדוגמא להורדה וגם הסכם העברה ללא תמורה לדוגמא.

הסכם העברה ללא תמורה לדוגמא להורדה

חוזה העברה ללא תמורה: הסכם העברת דירה ללא תמורה לשירותכם

במשרד שלנו מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה מתחילים כל הליך מכר דירה בגיבוש אסטרטגיית מיסים מנצחת כדי להפחית לכם מיסים בעסקה. השירות ניתן אצלנו ללא תשלום נוסף במסגרת שכר הטרחה להעברת הבעלות בדירה.

לא הכל ורוד

העברת דירה ללא תמורה רלוונטית במיוחד כאשר המוכרים מעוניינים בפטור ממס שבח דירה יחידה, או בחישוב מס רכישה לדירה ראשונה. עם זאת, בהחלט קרו מקרים בהם העברת הדירה ללא תמורה נעשה לא כנדרש, והמוכרים או הקונים שילמו על כך ביוקר. רשמנו על כך במאמר שלנו על העברת דירה במתנה.

פנו לעורך דין שיודע למקרקעין מה הוא עושה!

אנחנו יודעים להפחית לכם מיסים

 

המשרד שלנו מעסיק לשורותיו רק עורכי דין בעלי השכלה כלכלית משמעותית (בנוסף לרישיון עריכת דין), ופעולות מקדימות להעברת הבעלות ניתנות אצלנו בחינם במסגרת העברת הבעלות (כן, גם העברה ללא תמורה), זו המחויבות המקצועית שלנו ללקוח. אנחנו מעניקים מספר אמצעי תקשורת מתקדמים ופריסה נוחה של שכר הטרחה.

לעמוד יצירת קשר (או שלחו לנו וואטסאפ ).

ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.