בקשה לאישור הסכם ממון לדוגמא

לאישור ומתן תוקף להסכם שלכם: בקשה לאישור הסכם ממון לדוגמא

בקשה לאישור הסכם לדוגמא: אחרי שהייתם אצל עורך דין וניסחתם יחדיו הסכם ממון, זה הזמן לאשר את ההסכם בבית המשפט לענייני משפחה. בהליך של אישור הסכם ממון בני הזוג ייקחו אחריות, ויקבלו אוטונומיה מלאה על ההסדר הרכושי שלהם בחיי הזוגיות. "על הדרך" גם נבין ונעצב מה תהיה חלוקת הרכוש בין בני זוג.

  • זכרו, לאחר אישור הסכם הממון הוא תקף וחוקי במדינת ישראל. אשר על כן יש חשיבות מכרעת במקצועיות עורךהדין שלכם והיכולת שלו לנסח הסכם ממון שתואם את הוראות החוק.

ייעוץ.עורך.דין.

חתימה.על.ההסכם.

אישור.ההסכם.בבית.המשפט.למשפחה

חלוקה שונה של הנכסים

למה רושמים הסכם ממון? אם לא נרשום ונאשר הסכם ממון חוק "ברירת המחדל" יחול על הקשר הזוגי שלנו:

  •  לזוגות נשואים שנשאו לאחרונה או שעתידים להינשא בקרוב –  בהתאם לחוק, במקרה של פרידה או מוות חס וחלילה, שווי הרכוש בין בני הזוג מתחלק שווה בשווה, לא משנה מי טרם יותר או פחות לנכסים המשותפים של בני הזוג. זה כאמור הכלל, ויש כמה חריגים שאינם מתחלקים שווה בשווה.
  • לזוגות ידועים בציבור ולזוגות שנשאו לפני שנת 1974 – במקרה הזה המצב עלול להיות קיצוני יותר. במקרים אלו חלה "חזקת השיתוף", כלומר, לא זו בלבד ששווי הנכסים יאוזן במקרה של פרידה חס וחלילה, אלא שהבעלות עצמה שייכת (כנראה) לשני בני הזוג בחלקים שווים, לא משנה מה מקור הכספים ששומשו כדי לרכוש את אותם נכסים. קראו עוד על ההבדלים במאמר שלנו על הסכם ממון.

אז מה עושים? הסכם ממון!

הסכם ממון עוזר לכם לשלוט בעצמכם בחלוקת הנכסים בין בני הזוג

בקשה לאישור הסכם ממון לדוגמא: מעוניינים בחשבונות משותפים? חשבונות נפרדים? רכישת נכס משותף? הפרדה מלאה? הפרדה חלקית? את כל אלו עושים עם הסכם ממון. זה כדאי. בתהליך של ניסוח הסכם ממון עורך דין ממשרדנו יסביר לכם על התהליך ועל התוצרים בהמשך הדרך. הסכם ממון עוזר גם במיסוי על נכסים!

נטל מס השבח במכירה יכול להיות כבד מאוד ונטל מס הרכישה ברכישת נכסי נדל"ן עלול להקשות על זוגות. עורך דין מכירת דירה המתמחה גם במיסוי מקרקעין יכול יכול לסייע, ולהשתמש בהסכם הממון שלכם לצורך הפחתת מיסים. התייעצו, הרווח כולו שלכם. במשרד מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה הייעוץ הראשוני ניתן ללא תשלום.

בקשה לאישור הסכם ממון לדוגמא

הסכם ממון לדוגמא להורדה

דירות, נכסים והסכמי ממון

לאחד מבני הזוג יש כבר דירה טרם הקשר הזוגי? אולי אתם מעוניינים לרכוש דירה שתרשם רק על אחד מבני הזוג? פעולות אלו עשויות להפחית לכם מיסים בצורה משמעותית ולכל אחת מפעולות אלו יש סט חוקים משלה (חוק החוזים, חוק הירושה, חוקי המס וחוק המקרקעין), וחובה למצוא עורך דין מכירת דירה שיודע מה הוא עושה!

הסכם ממון

המשרד מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה מאמין בשירות "מקצה לקצה", ואנחנו מתחילים כל הליך ניסוח הסכם ממון בתכנון משפטי חכם ויצירתי. אנחנו מעניקים ללקוחותינו ייעוץ תכנון מס חכם ושלל שירותים משפטיים משלימים, וזאת כדי להגן לכם על הנכסים. השירות ניתן במשרד בחינם כחלק משכר הטרחה שלנו. אנו מציעים מגוון דרכי התקשרות ופריסה נוחה של שכר הטרחה.

לעמוד יצירת קשר (או שלחו לנו וואטסאפ ).

ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.