המומחיות של עורך הדין בעסקה שלכם
אתם לא לבד

עורך הדין מלווה אתכם לאורך כל תהליך המכירה, מייצג את האינטרסים שלכם ודואג לכך שהעסקה תתנהל בצורה חלקה ובטוחה. ניהול משא ומתן מול הקונה, הכנת חוזה מכר שמגן על זכויותיכם, וטיפול בכל ההיבטים המשפטיים והביורוקרטיים הם חלק מהשירותים שמציע עורך הדין. כל אלו מבטיחים שהעסקה תתבצע בתנאים הטובים ביותר עבורכם, ושהתהליך כולו יתנהל בצורה יעילה ומקצועית.

המומחיות של עורך דין בהפחתת מס שבח
מאור גרצשטיין משרד עורכי דין

במשרד שלנו: מאור גרצנשטיין משרד עורכי דין מאור משרד עורכי דין – בית ומשפחה, אנו מבינים את החששות אלה ומציעים לכם את הניסיון שלנו לשירותכם: ליווי משפטי מקצועי, תהליך שקוף וברור וקשר ישיר עם עורך דין שמטפל בכם.

כאשר מוכרים דירה, התמודדות עם מס השבח יכולה להיות מורכבת ומאתגרת. עורך דין מומחה יכול לעשות את ההבדל הגדול ביותר בהפחתת מס זה. עורך דין מקצועי ובעל ניסיון ידע לנצל את הפטורים, ההקלות והזיכויים המגיעים לכם על פי חוק, ולהבטיח כי תשלמו את הסכום המינימלי הנדרש. 

ביחד נעניק לכם שקט נפשי, ועד קבלת המפתח.

עורכת הדין אופיר וייס-כהן
מנהלת מחלקת מקרקעין ועסקאות
מפרטת על 20 השלבים במכירת דירה

20 שלבים פשוטים במכירת דירה

רגע, וכמה עולים השירותים שלכם?
מחיר עורך דין למכירת דירה

את הצעת המחיר תקבלו כבר מול עורך הדין בשיחת הייעוץ הראשונית שלכם. השיחה ניתנת ללא תשלום, כבר אמרנו?

ייתרונות בייצוג עורך דין במכירת דירה

ייצוג שני צדדים

ייצוג שני צדדים עשוי לחסוך לכם זמן, מאמץ, סיכון, ואפילו כסף. אנחנו במשרד מאור גרצנשטיין משרד עורכי דין נפנה בעצמנו לצדדים לבחינת האפשרות לעסקה קלה וחלקה יותר. מעניין אתכם? אנחנו נדבר גם על זה בשיחת הייעוץ הראשונית שלכם.

× פניה ישירה לצוות המשרד