מכירת דירה

מכירת דירה כהכנה לעסקה הבאה

במשרד אנחנו מאמינים כי סגירת דלת אחת היא גם פתיחה של כמה אחרות (תרתי משמע), וכך צריך להתייחס למכירת דירת מגורים. אשר על כן כל עיכוב או בעיה עשויים לפגוע משפטית (וכלכלית) במוכרים ולא ניתן לזה לקרות. לפיכך יש לבצע את כל הבדיקות הנדרשות מבעוד מועד, ובפרט, בחינת הרוכשים הפוטנציאלים והסדרת נטל המס מול רשויות המדינה, וזאת כדי לשמור מכל משמר על אינטרס לקוחותינו: המוכרים. במאמרים המצורפים לקטגוריה זו נסביר איך אנחנו עושים זאת.

למכור דירה וליהנות מפטור ממס

מכירת דירה מלווה בנטל מס לא מבוטל. המס הנפוץ הוא מס השבח, שיכול לעלות אף לעד 25% (!!) ויותר משווי העסקה. סכום המס הכולל עשוי לגדול אף מעבר לכך אם לוקחים בחשבון שהמוכרים מוכרים את דירתם כדי לרכוש אחת אחרת (ואז ידרשו גם למס רכישה על הדירה החדשה). אך אל דאגה: עורך דין מיסוי מקרקעין יכול לעשות פלאים בחוב המס ואף לתכנן מס כך שהמוכרים יתאימו לאחת מהגדרות הפטור הרבות הנמצאות בחוק. עורכי הדין במשרד שלנו בעלי השכלה כלכלית (בנוסף לרישיון עריכת דין) ומתמחים בתכנון מס – הכול כדי שתשלמו פחות מס. באתר תמצאו גם מחשבונים מתאימים לחישוב המס, וכן שכר הטרחה במכירת דירת מגורים.

מאמרים בקטגוריית מכירת דירה

נוכח המידע הרב חילקנו את המאמרים, המדריכים, התמונות, הסרטונים והמדיה העשירה באתר לנושאים:

קריאה מהנה!

עורך דין נדל"ן והסכמי מכר גם בפייסבוק, בוואטסאפ ובאינסטגרם.

להמשך קריאה המשרד שלנו מזמין אתכם לעבור על ציר הזמן שלנו בפייסבוק: מאור משרד עורכי דין  שם תמצאו פוסטים מעניינים ומקרי אמת של לקוחות המשרד ומחוצה לו; באינסטגרם: אנחנו נוהגים לשתף את יום העבודה במשרד (כן, גם את הפאדיחות); בוואטסאפ: תקבלו מענה ענייני מצוות המזכירות של המשרד. וכמובן, אתם יותר ממוזמנים להגיע למשרד (הקפה עלינו).

כל אמצעי התקשורת זמינים ללקוחותינו כחלק מהשירות שניתן.

ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.