מיסוי מקרקעין

מס עסקה וחלקו בתקציב

כשציבור הרוכשים או הקונים בונה תקציב לעסקה קרבה, פרטים רבים ידועים מראש וקלים לחישוב: מחיר הנכס, הוצאות נלוות, עלויות מעבר, שכר טרחת עורך הדין וכד'. לא כך הדבר עם עלויות המס. מיסוי על עסקאות מקרקעין הוא תלוי אדם, ויתרה מכך הוא גמיש מאוד בהתאם לתכנון מס יצירתי של עורך הדין שלכם. אשר על כן יש לקרוא, להעמיק ולהתייעץ עוד טרם תחילת העסקה – שהרי, עלות המס יכולה להיות משמעותית ויש לקחת זאת בחשבון בבחינת התקציב. בקטגוריה זו תמצאו מאמרים, מחשבוני מס וסימולטורים לחישוב מס סופי.

תכנון מס כסטנדרט

הידעתם שרוב תביעות הרשלנות המקצועית נגד  עורכי דין הם בנושא מיסוי מקרקעין? זאת לא בכדי – אפילו בבחינות הקבלה למקצוע עורך הדין רבים וטובים בוחרים "לדלג" על נושא מיסוי מקרקעין בשל מורכבותו הרבה. נושא מיסוי המקרקעין הוא נושא סבוך מאוד, כלכלי ברובו וכולל בתוכו ידע נדרש מכמה תחומי משפט וכלכלה. לעורכי דין רבים אין את הכלים הכלכליים להתמודד עם נושא מורכב זה, ועשויים במהלך הטיפול בעסקה "להפתיע" את הלקוחות ולדרוש מהם לשכור את שירותיו של מומחה מס. אך אל דאגה: במשרד שלנו פועלים עורכי דין בעלי השכלה כלכלית משמעותית בנוסף להיותם עורכי דין, ותפקידם לתכנן מס ביחד אתכם לצורך תשלום מס מינימלי. שירות זה ניתן כסטנדרט, ללא תשלום נוסף, אנחנו מתחייבים לכך.

מאמרים בקטגוריית מיסוי מקרקעין

נוכח המידע הרב חילקנו את המאמרים, המדריכים, התמונות, הסרטונים והמדיה העשירה באתר לנושאים:

קריאה מהנה!

עורך דין מקרקעין גם בפייסבוק, בוואטסאפ ובאינסטגרם.

להמשך קריאה המשרד שלנו מזמין אתכם לעבור על ציר הזמן שלנו בפייסבוק: מאור משרד עורכי דין  שם תמצאו פוסטים מעניינים ומקרי אמת של לקוחות המשרד ומחוצה לו; באינסטגרם: אנחנו נוהגים לשתף את יום העבודה במשרד (כן, גם את הפאדיחות); בוואטסאפ: תקבלו מענה ענייני מצוות המזכירות של המשרד. וכמובן, אתם יותר ממוזמנים להגיע למשרד (הקפה עלינו).

כל אמצעי התקשורת זמינים ללקוחותינו כחלק מהשירות שניתן.

ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.