הסכם גירושים

גירושין בהסכמה וחתימה על הסכם גירושים

גירושין בהסכמה הם תהליך בו שני בני הזוג מגיעים להסכמות מרצון על כל הסוגיות הנוגעות לפירוק הקשר הזוגי. הסכמה על תנאי הגירושין וחתימה על הסכם גירושים יכולים להיות כלי יעיל להקטנת המתח והקונפליקטים בין הצדדים – זה הדבר הבוגר, הנכון והזול לעשות. עורך דין מקצועי יכול לתרום רבות לתהליך זה באמצעות הבנה מעמיקה של החוקים הרלוונטיים והפעלת מיומנות בגישור בין הצדדים. כך, בעזרת עורך דין לדיני משפחה, ניתן להגיע להסכם שכולם מרוצים ממנו בדרך שהיא זולה יותר, מהירה יותר ונוחה יותר.

 

הסכם הגירושין שלכם כולל נושאים כמו חלוקת רכוש, מזונות, והסדרי ראייה, ודורש אישור של בית המשפט לצורך קיומו המשפטי. מתלבטים מה לרשום בהסכם הגירושים? אנחנו כאן מאור משרד עורכי דין. שיחת הייעוץ הראשונית ניתנת ללא עלות ואפשר פשוט לשאול אותנו.

תביעות בדיני משפחה ותביעת גירושים

דיני משפחה הם ענף משפטי הכולל את כל הנושאים הנוגעים למערכות יחסים במשפחה, כולל גירושין, מזונות, חלוקת רכוש, ועוד. תביעות במסגרת דיני משפחה יכולות להיות מורכבות ורגשיות, ונדרש ייצוג משפטי מיומן לניהול התיק בצורה המיטבית. תביעת גירושים היא אחת התביעות הנפוצות בתחום זה, שכן היא כוללת את כלל ההליכים הדרושים לפירוק הקשר הזוגי, כולל דיונים בנושאים של רווחת הילדים, חלוקת רכוש וזכויות ראייה. על מנת להבטיח את האינטרסים של הלקוח, עורך הדין צריך להקדיש מחשבה רבה ומקצועיות בהכנת התיק לבית המשפט.

הרשו לנו להפתיע אתכם: להסכם הגירושים שלכם יש קשר ישיר למיסים שתשלמו בדיני המקרקעין שלכם, וההסכם יכול גם לחסוך לכם המון מס במכירת דירה וברכישת דירה!

רוצים לצאת לדרך חדשה? הסכם גירושים עשוי להיות פתרון מעולה עבורכם.

מאמרים בקטגוריית הסכם גירושים

נוכח המידע הרב חילקנו את המאמרים, המדריכים, התמונות, הסרטונים והמדיה העשירה באתר לנושאים:
מנהל טכנולוגיה דור גרצנשטיין ממשרד עורך דין מאור גרצנשטיין משרד עורכי דין

גירושים בהסכמה
איך עושים את זה נכון?

קריאה מהנה!

עורך דין משפחה גם בפייסבוק, בוואטסאפ ובאינסטגרם.

להמשך קריאה המשרד שלנו מזמין אתכם לעבור על ציר הזמן שלנו בפייסבוק: מאור משרד עורכי דין  שם תמצאו פוסטים מעניינים ומקרי אמת של לקוחות המשרד ומחוצה לו; באינסטגרם: אנחנו נוהגים לשתף את יום העבודה במשרד (כן, גם את הפאדיחות); בוואטסאפ: תקבלו מענה ענייני מצוות המזכירות של המשרד. וכמובן, אתם יותר ממוזמנים להגיע למשרד (הקפה עלינו).

כל אמצעי התקשורת זמינים ללקוחותינו כחלק מהשירות שניתן.

ייתרונות המשרד שלנו אל מול המתחרים. מאור משרד עורכי דין בית ומשפחה.